Bosch HEZ9VRPD0 montážna sada

Cena:
149,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Montážna sada Bosch HEZ9VRPD0 je povinným príslušenstvom pre použitie k indukčnej varnej doske s integrovaným odsávaním Bosch PXX875D67E. Ide o základné príslušenstvo, nevyhnutné pre plne a čiastočne riadenú cirkuláciou. Obsahuje: 4 integrované pachové CleanAir filtre, k samčiemu plochému potrubiu je potrebné pred vložením potrubného prvku do spotrebiča pripevniť tesnenia pre zabezpečenie vzduchotesnosti, ďalšie potrebné ploché potrubné prvky (NW 150) je potrebné dodatočne zakúpiť.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Použitie

Montážna sada Bosch HEZ9VRPD0 je povinným príslušenstvom pre použitie k indukčnej varnej doske s integrovaným odsávaním Bosch PXX875D67E pre plne a čiastočne riadenú cirkuláciu.

Obsahuje:

  • 4 integrované, výkonné pachové CleanAir filtre, ktoré značne redukujú zápach vznikajúci pri varení. Veľký povrch filtra s vysokou schopnosťou znižovania zápachu má životnosť cca 360 hodín pri intenzívnom varení. Filter naviac znižuje hlučnosť - výstup vzduchu na zadnej strane spotrebiča možno priamo napojiť s vonkajším plochým potrubným prvkom (NW 150) a tým pri čiastočne riadenej cirkulácii je rozpýlený odtokový vzduch do oblasti sokla. Difúzor môže byť tiež priamo spojený s prvkom pre výstup vzduchu (pri plne riadenej cirkulácii) pomocou lepiacej pásky. - pomocou lepiacej pásky môžete spojiť difuzér a prvok pre výstup vzduchu, ako sú lamelové alebo dekoračné mriežky v sokli, ktoré zabezpečia výrobcovia kuchynského nábytku.
  • je nutné k samčiemu plochému potrubiu pred vložením potrubného prvku do spotrebiča pripevniť tesnenia, aby bola zaistená vzduchotesnosť (výstup vzduchu na zadnej strane spotrebiča možno priamo napojiť s vonkajším plochým potrubným prvkom (NW 150). Veľká variabilita potrubných prvkov NW 150 umožňuje flexibilné a jednoduché plánovanie.
  • - všetky ďalšie potrebné ploché potrubné prvky (NW 150)je nutné dodatočne objednať cez predajcu vzduchotechniky. V oblasti sokla musí byť dodržaný otvor pre spätný tok vzduchu ≥ 400 cm².

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ filtra dig.: pachový filter
Použitie filtra: Uhlíkový filter

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Typ filtra dig.: pachový filter
Použitie filtra: Uhlíkový filter

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 44 cm
Hmotnosť: 941 g
Výška: 11 cm
Hĺbka: 24 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: sada 1 ks

Ostatné

Kód produktu: HEZ9VRPD0

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore