Bosch HRG5184S1

Zobraziť


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 10 Viac info


Cena 699,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HRG5184S1 s prídavnou parou v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. S 3D horúcim vzduchom dosahuje dokonalé výsledky pečenia vďaka optimálnej distribúcii vzduchu až na 3 úrovniach súčasne. Pečenie s pridaním pary zároveň pripraví pokrmy zvonku chrumkavé a zvnútra šťavnaté. Ponúka 10 druhov ohrevu, ohrev kombinovaný s prídavnou parou a 30 automatických programov AutoPilot 10. Ovládanie rúry Bosch HRG5184S1 je veľmi praktické a intuitívne prostredníctvom 2 zápustných otočných voličov si navolíte všetko čo potrebuje a LED displej s bielym podsvietením zobrazí všetko podstatné. Pre pohodlnú manipuláciou s plechmi je k dispozícii 3 násobný teleskopický výsuv, z toho 1 ClipRail. Parný generátor je umiestnený mimo varného priestoru so zásobníkom v objeme 0,2 l. Dodávané príslušenstvo: 1 kombinovaný rošt, 1 univerzálna panvica.

 

 

Vstavaná rúra s prídavnou parou

S touto vstavanou rúrou s prídavnou parou Bosch HRG5184S1 s jedinečným horúcim vzduchom 3D dosiahnete naozaj skvelé výsledky. 3D horúci vzduch zabezpečí dokonalé výsledky pečenia, vďaka rovnomernej distribúcii vzduchu v celej rúre až na 3 úrovniach súčasne. Je možné bez problémov piecť súčasne sladké aj slané dobroty, pričom ich chute sa nezmiešajú. Ak navyše pre pečenie pridáte aj funkciu pary budú pripravované pokrmy ešte chutnejšie. S funkciou pridanej pary je možné kombinovať 3D horúci vzduch, horný/dolný ohrev a gril s cirkuláciou vzduchu. Rúra zo série 6 má vylepšený dizajn, ktorý pozostáva z väčšieho množstva skla pre modernejší vzhľad. Ten podčiarkuje aj úzky predný panel s unikátnymi prvkami: ChoromeClip a línia, ktoré sú integrované pri všetkých produktoch pre ich nezameniteľný vzhľad. Vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Trojnásobný teleskopický výsuv (z toho 1 ClipRail) uľahčí manipuláciu s plechmi. Dvierka vybavené tlmeným zatváraním dvierok a SoftMove - tlmeným otváraním a zatváraním dvierok rúry s čiernym sklom otvoríte pomocou nerezového madla.

Druhy ohrevu

Vstavaná rúra s funkciou AutoPilot 30 a prídavnou parou pomôže pripraviť vďaka automatickým programom chrumkavé a zároveň šťavnaté pokrmy. Nádržka na vodu je umiestnená v prednom panely a je vyberateľná. Zásobník pary je rovnako dobre dostupný vo vnútornom priestore rúry a dokonca je umývateľný aj v umývačke riadu. Ovládanie pary je veľmi jednoduché: manuálne alebo pomocou funkcie AutoPilot. Ohrievané jedlá sú vďaka funkcii pary omnoho chutnejšie. Vnútorný priestor s objemom 71 l ponúka dostatočný priestor pre prípravu obľúbených jedál. Rúra disponuje 10 druhmi ohrevu s elektronickou reguláciou teploty v rozmedzí  30 °C - 275 °C. Pomocou zápustných otočných voličov si navolíte všetko čo potrebujete. Displej s bielym podsietením vás zároveň bude informovať o všetkom čo potrebujete.

 • horúci vzduch, horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, horúci vzduch jemný, regenerácia (ohrievanie)
 • druhy ohrevu kombinovateľné s prídavnou parou: 3D horký vzduch, gril s cirkuláciou vzduchu, horný/spodní ohrev
 • AutoPilot 30 - 30 automatických programov

AutoPilot

Ide o automatické riadenie priebehu programu, ktoré sa stará o dokonalú prípravu vybraných jedál. Po zadaní hmotnosti musíte program už len spustiť. Druh ohrevu, teplotu a čas si program riadi automaticky. Programová automatika vám garantuje najlepšie výsledky pečenia predvolených jedál, ako sú napr. rozbif, kurča, zeleninové nákypy alebo ryby. Každé jedlo bude perfektne pripravené vďaka 10 prednastaveným automatickým programom.

GranitEmail

Vnútorný priestor je vyrobený z GranitEmail čo je vysoko hodnotná smaltovaná povrchová úprava rúry a smaltovaných dielov príslušenstva. Jedná sa o extra hladký povrch odolný proti nárazu, poškriabaniu a kyselinám. Umožňuje jednoduché čistenie vnútra rúry po celú dobu jej životnosti.

Dodávané príslušenstvo

Štandardne sa s rúrou dodáva aj príslušenstvo: 1 x kombinovaný rošt, 1 x univerzálna panvica.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 10

Hodnotenie

3,0 / 5

2 recenzie Bosch HRG5184S1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Róbert

13. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Pečie skvelo - takú krkovičku a grilovanú zeleninu som ešte nedokázal
 • Para robí obrovský rozdiel
 • Doposiaľ odskúšané programy sú dobré
 • Teleskopy sú výborné
 • Rýchly ohrev
 • Čistenie otrasné
 • Na sivom smalte všetko vidno
 • Okolo mriežky ventilátora je nejaký idiotský vyrazený vzor, ktorý sa vôbec nedá vyčistiť, dizajnér zjavne nevari
 • Výrobca nedovolí použiť žiadne čistiace prostriedky (iba mydlový roztok a mäkkú utierku)
 • Na 4 hodiny pečenia 1 hodina krvopotného čistenia

Už by so nekúpil - nechal som sa zlákať značkou. A doplnky sú nenormálne drahé - pasujú iba plechy Bosch a Siemens.


Emília

22. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon