Bosch HRG635BS1


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: EcoClean, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 13,


Cena 819,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 915,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Bosch HRG635BS1 s možnosťou prípravy jedla na pare. Okrem toho môžete využiť 13 druhov ohrevu. K praktickým funkciám rúry patrí vnútorné osvetlenie, displej s elektronickými hodinami a sklenené dvierka s ľahkým zatváraním a otváraním. Súčasťou výbavy rúry je parný box a nádrž na vodu s objemom 1 litra. Vďaka osvetleniu vnútorného priestoru s objemom 71 litrov môžete priebežne vaše pokrmy sledovať, bez toho aby ste museli otvárať dvierka. Prehľad o priebehu prípravy jedál a nastavenia nájdete na prehľadnom TFT displeji, ktorý je dobre čitateľný zo všetkých uhlov.

 

 

Rúra na pečenie - 13 druhov ohrevu

Vo vstavanej rúre Bosch HRG635BS1 môžete pripravovať pokrmy vďaka množstvu druhov ohrevu, ktoré si môžete jednoducho nastaviť pomocou otočného prstenca v rozsahu teplôt: 30 °C - 275 °C. S jedinečným horúcim vzduchom 4D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou nerezového plášťa a čiernych sklenených dvierok, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.

 • 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, rozmrazovanie, predohrev, udržovanie tepla.
 • Ďalšie spôsoby varenia s parou: regenerácia (ohrievanie), kysnutie

Zvonku chrumkavé, zvnútra šťavnaté

Vstavaná parná rúra pridaním ideálneho množstva pary v správnej chvíli zlepší výsledky pečenia. Jemná para zabráni vyschnutiu pokrmov, a zároveň sa postará o ich chrumkavú kôrku a vláčnosť vo vnútri. Naplňte zásobník na vodu, ktorý je umiestnený za ovládacím panelom a zvoľte príslušný program. Dosiahnete tak perfektné výsledky pečenia. Zásobník na vodu má objem 1 l a o jeho vyprázdnení vás bude informovať praktický ukazovateľ.

Aktivujte paru pre zachovanie vitamínov

Keď varíte v jemnej pare, zelenina zostane chrumkavá, pokým hydina a ryby budú šťavnaté a krehké. Jedlá pripravované v horúcej pare si zachovajú nielen vitamíny a minerály, ale aj plnú a prirodzenú chuť. Môžete ich potom jednoducho dodatočne dochutiť a používať pri varení menšie množstvo soli. Varenie v pare umožňuje dokonca prípravu bez pridania oleja či tuku.

Rúra s funkciou para

Potraviny pripravené v jemnej pare sú jemné a šťavnaté a navyše sú aj zdravšie. Zachovajú si svoju arómu, vitamíny a minerály. Inovatívna kombinácia pary a horúceho vzduchu zabezpečí chrumkavú a šťavnatú pečienku. Soufflés bude dokonalé bez námahy, tak isto aj chlieb a sušienky. Ďalšou výhodou je, že môžete súčasne pripraviť komplené menu na 3 úrovniach bez zmiešania chutí a vône. Integrovaný zásobník na vodu je elegantne skrytý za ovládacím panelom. Rúru nie je nutné pripájať na prívod vody.

Jednoduché ovládanie

Spoločnosť Bosch myslela pri navrhovaní tejto  rúry na každého jej používateľa. Preto ju vybavila takým ovládaním, s ktorým nebude mať nikto problém. Rúru budete ovládať vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaciemu panelu TouchControl s TFT textovým displejom, ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Okrem toho na displeji budete môcť kontrolovať priebeh ohrevu jedál a nastavenia funkcie.

Čistiaci režim EcoClean Direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia po celú dobu životnosti spotrebiča.

AutoPilot - programová automatika

Ide o automatické riadenie priebehu programu, ktoré sa stará o dokonalú prípravu vybraných jedál. Po zadaní hmotnosti musíte program už len spustiť. Druh ohrevu, teplotu a čas si program riadi automaticky. Programová automatika vám garantuje najlepšie výsledky pečenia predvolených jedál, ako sú napr. rozbif, kurča, zeleninové nákypy alebo ryby.

Elektronické hodiny

Elektronické hodiny s meraním denného času a s budíkom slúžia na nastavenie dĺžky varenia a pečenia alebo požadovaného ukončenia prípravy pokrmu vrátane detskej poistky.

Rýchloohrev

Až o 30 % kratší čas predhrievania pri konštantnej spotrebe elektrickej energie. Nastavíte požadovaný druh ohrevu a teplotu a potom stlačte tlačidlo „rýchloohrev“. Spotrebič sa zahrieva najskôr s maximálnym výkonom na požadovanú teplotu a potom sa automaticky prepne na požadovaný druh ohrevu.

Detská poistka

Elektronická blokácia tlačidiel či mechanická detská poistka ochráni vaše  dieťa pred prípadným úrazom a vás pred preprogramovaním spotrebiča. Mechanická detská poistka zabráni otvoreniu dvierok  elektronická blokácia tlačidiel zabráni preprogramovaniu vami zvoleného programu.

Bezpečnostné vypínanie 

Automatické bezpečnostné vypínanie vypne spotrebič vtedy, keď je už určitý čas bez prerušenia v prevádzke (v závislosti od stupňa výkonu alebo teploty). Už si nemusíte robiť starosti, že ste pred odchodom z domova spotrebič nevypli.

Ďalšie vlastnosti:

 • Trieda spotreby energie: A+
 • Objem rúry: 71 l
 • Control Ring - ovládací prstenec
 • Vnútorný povrch rúry: antracitový smalt
 • Celosklenená vnútorná strana dvierok
 • Program Sabbat
 • Výklopné dvierka, SoftClose - tlmené dovieranie dvierok, SoftOpen - tlmené otváranie dvierok
 • LED-osvetlenie, viacúrovňové LED-osvetlenie, osvetlenie rúry Comfort (vypínateľné)
 • Zásobník na vodu objem 1 l
 • Ukazovateľ vyprázdnenia zásobníku na vodu
 • Umiestnenie parného generátoru mimo varného priestoru
 • Chladiaci ventilátor
 • Ventilátor z nehrdzavejúcej ocele
 • Tlačidlo "Info"
 • Designové madlo z nehrdzavejúcej ocele

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia EcoClean
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 13

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HRG635BS1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené