Bosch HSG636BB1


Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 12 Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Bosch HSG636BB1 ponúka 12 druhov ohrevu a ďalšie spôsoby varenia s parou s reguláciou teploty 30 °C - 250 °C. Disponuje funkciou Assist pre automatické nastavenie optimálneho druhu ohrevu, teploty a dĺžky prípravy. Ovládaná je prostredníctvom Control Ring ovládacieho prstenca a TFT farebným dotykovým displejom. Čistenie je katalytické - na zadnej stene. Dvierka rúry sú celosklenené vybavené SoftMove tlmeným otváraním/zatváraním. Vnútorné osvetlenie LED. Objem rúry dosahuje 71 l. Zásobník na vodu má objem 1 l s ukazovateľom vyprázdnenia, parný generátor je umiestnený mimo varného priestoru.

Parná rúra s funkciou 4D horúceho vzduchu

S touto vstavanou parnou rúrou s jedinečným horúcim vzduchom 4D dosiahnete naozaj dokonalé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojím elegantným prevedením v čiernej farbe s dizajnovým madlom z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Ovládanie rúry je zabezpečené prostredníctvom otočného prstenca a farebného grafického TFT displeja

  • 12 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, Eco horúci vzduch, horný/dolný ohrev, Eco horný/dolný ohrev, cirkulačný infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň na pizzu, dolný ohrev, pomalé varenie pri nízkej teplote, predohrev, udržovanie tepla
  • Spôsoby varenia s parou: para 100%, regenerácia (ohrievanie), kysnutie, rozmrazovanie
  • Elektronická regulácia teploty: 30 °C - 250 °C

Aktivujte paru pre zachovanie vitamínov

Keď varíte v jemnej pare, zelenina zostane chrumkavá, pokým hydina a ryby budú šťavnaté a krehké. Jedlá pripravované v horúcej pare si zachovajú nielen vitamíny a minerály, ale aj plnú a prirodzenú chuť. Môžete ich potom jednoducho dodatočne dochutiť a používať pri varení menšie množstvo soli. Varenie v pare umožňuje dokonca prípravu bez pridania oleja či tuku.

Zvonku chrumkavé, zvnútra šťavnaté

Vstavaná parná rúra pridaním ideálneho množstva pary v správnej chvíli zlepší výsledky pečenia. Jemná para zabráni vyschnutiu pokrmov, a zároveň sa postará o ich chrumkavú kôrku a vláčnosť vo vnútri. Naplňte zásobník na vodu, ktorý je umiestnený za ovládacím panelom a zvoľte príslušný program. Dosiahnete tak perfektné výsledky pečenia. Zásobník na vodu má objem 1 l a o jeho vyprázdnení vás bude informovať praktický ukazovateľ.

Rovnomerné pečenie 

Vďaka funkcii 4D horúci vzduch je teplo distibuované rýchlo a rovnomerne v celom priestore rúry. Postará sa o rozloženie tepla až na 4 úrovniach súčasne, vďaka čomu dosiahnete pri pečení vždy skvelé výsledky. Môžete piecť slané aj sladké pokrmy súčasne bez pomiešania chutí. Vnútro rúry je dokonale osvetlené a vy máte prehľad pri príprave pokrmu. 

Funkcia Assist

Praktická funkcia Assist vám zaručí vždy perfektný výsledok pečenia jediným stlačením tlačidla. Nastavením druhu pripravovaného jedla na ovládacom paneli rúra následne automaticky zvolí vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu prípravy.  

Pohodlné dotykové ovládanie

Intuitívny dotykový prstenec umožňuje jednoduché ovládanie. Otočením stredového krúžku si ľahko zvolíte druh ohrevu či iné dodatočné funkcie. Všetky dôležité informácie a pokyny sa zobrazia vnútri otočného ovládacieho prstenca a na prehľadnom TFT dotykovom disleji

Nenáročná údržba s EcoClean Direct

Energeticky úsporná čistiaca funkcia rúry EcoClean Direct uľahčí údržbu vášho spotrebiča. Špeciálna vrstva jemných keramických zrniek na vnútorných stranách a strope rúry zabráni znečisteniu počas pečenia absorbuje tuky a zvyšky a rozloží ich pomocou oxidácie po celú dobu životnosti spotrebiča.

Jednoduché čistenie

Jemne zašpinenú rúru vyčistíte rýchlo a jednoducho. Stačí umiestniť približne 400 ml vody a kvapku saponátu na dno rúry na pečenie a potom nastaviť vhodný druh ohrevu, teplotu a dobu trvania. Ekologický čistiaci systém namočí vypálene nečistoty a následne už len stačí utrieť vnútorný priestor rúry a vnútornú stranu sklenených dvierok.

Systém SoftClose Door 

Vstavaná rúra disponuje tlmiacím systémom SoftClose Door pre extra tiché a pohodlné otváranie a zatváranie dvierok. Keď na dvierka jemne zatlačíte, zastavia sa tesne pred zatvorením a potom sa veľmi jemne a ticho dovrú.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 12

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch HSG636BB1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené