Bosch KAD95BI2P

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

2 745,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 54,90 €
Na splátky mesačne spočítať od 274.5 €

Nie je na sklade v žiadnej predajni

Cena v e-shope:

2 745,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 54,90 €
Na splátky mesačne spočítať od 274.5 €

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Americká chladnička Bosch KAD95BI2P je zložená z voľne stojacej chladničky chladničky Bosch KSW36BI3P, z mrazničky Bosch GSD36BI2V a spojovacej sady Bosch KSZ39AL00. Chladnička má vertikálne madlo a vnútorné vybavenie s nerezovým dekorom. Vo dverách sa nachádza integrovaný dávkovač pitnej vody s LED osvetlením s prívodom vody s Aquastop. Vnútorný priestor s objemom 346 l je vybavený AirFreshfiltrom, automatickým odmrazovaním a 7 odkladacími plochami z bezpečnostného skla, z toho 5 nastaviteľných, 4x EasyAccess Shelf výsuvná plocha, FlexShelf variabilnou priehradkou pre skladovanie fliaš a 5 priehradok vo dverách, z toho 1 výškovo nastaviteľná easyLift. Freshness systém pozostáva z 1 zásuvky VitaFresh s reguláciou vlhkosti a 1 priehradka MultiBox na teleskopických výsuvoch s vlnitým dnom pre skladovanie ovocia a zeleniny. Zásuvková NoFrost mraznička Bosch GSD36BI2V má integrovaný výdajník ľadu, ktorý vydáva kocky ľadu po stlačení tlačidla. Vnútorný priestor VarioZone ponúka viac flexibility vďaka variabilným skleneným poličkám a priehradkám v mrazničke. Jeho objem je 210 l a vo vnútri je vybavená LED osvetlením a elektronickou reguláciou teploty. Potraviny môžete pohodlne a variabilne uložiť v 5 priehľadných mraziacich boxoch, z toho 1 bigBox. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a doba skladovania pri poruche 17 hodín. Nechýba optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote vo vnútornom priestore chladničky a funkciu superMrazenia.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

LG GMX936SBHV LG GMX936SBHV

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 200 € na veľkú bielu techniku LG po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

Smart americká chladnička LG GMX936SBHV vo farbe black steel má čistý objem 571 litrov. Total No Frost americká chladnička je zaradená do energetickej triedy A+. Vďaka lineárnemu kompresoru jej hlučnosť dosahuje 40 dB. Disponuje Door-in-Door dvierkami vo dverách, po poklepaní sa rozvieti vnútrajšok chladničky. Vo výbave LG GMX936SBHV je Multi Air Flow systém prúdenia vzduchu, Pure N Fresh pohlcovač zápachu, antibakteriálne tesnenie, aj LG Smart ThinQ + Wi-Fi - smart funkcie a Smart Diagnosis. Vnútornú výbavu chladničky s objemom 371 l tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla ( z toho 1 sklopná ), 2 zásuvky na ovocie a 2 menšie priehradky a Utility Box - praktická menšia zásuvka 2 x. Integrovaný výrobník ľadu s nápojovým automatom je úzky, umiestnený vo dverách s funkciou drviča ľadu. Mraziaca časť s objemom 200 l má 2 výsuvné police z tvrdeného skla a 4 priehľadné plastové zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/24 hod. a akumulačná doba 10 hodín.

Základné parametre

 • Šírka: 91,2 cm
 • Výška: 179,7 cm
 • Hĺbka: 75,9 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Poskytuje dostatok priestoru pre skladovanie potravín

Priestranná americká chladnička Bosch KSW36BI3P v nerezovej farbe s úpravou proti otlačkom prstov je zaradená v energetickej triede A+. Spotrebič sa skladá zo samostatne stojacej jednodverovej chladničky Bosch KSW36BI3P, samostatne stojacej skriňovej mrazničky Bosch GSD36BI2V a spojovacej sady Bosch KSZ39AL00. Využiteľný objem chladiacej časti je 346 litrov. Ovládanie je elektronické. Vo dverách je zabudovaný dávkovač vody s LED podsvietením.  Objem skriňovej mrazničky dosahuje 210 l. Mraziaca kapacita je 16 kg/24 hod. a akumulačná doba 17 hodín. FreshSense zabezpečí konštatntnú teplotu vďaka senzorovej technológii. Má automatický výrobník ľadu s Aquastop prívodom vody.

Chladiaca časť

Ponúka celkový objem 346 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín. Vnútorné vybyvenie s funkciou Superchladenia a AirFreshFiltrom, tvorí: 7 odkladacími policami z bezpečnostného skla, z ktorých 5 je výškovo nastaviteľných,4 x 4 x EasyAccess Shelf, výsuvná plocha, FlexShelf špeciálnym držiakom na fľaše, 5 dverových priehradkok z toho 1 výškovo nastaviteľná pomocou easyLift a priehradka na maslo/syr. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0° C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 1 zásuvka Multibox na teleskopických výsuvoch s vlnitým dnom pre skladovanie ovocia a zeleniny. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie. Pre milovníkov vychladenej vody je vo dverách integrovaný dávkovač vody s prívodom vody s Aquastop hadicou.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna so zásuvkou s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť. Navyše AirfreshFilter s technológiou antiBacteria aktívne neutralizuje pachy vo vnútornom priestore chladničky a odfiltruje baktérie. Nepríjemné pachy z potravín absorbuje a vzduch ostane čistý a svieži. Filter nie je potrebné meniť počas celej životnosti spotrebiča.

Mraznička

Mraziaca časť ponúka maximálny priestor pre uloženie všetkých vašich mrazených potravín. Vnútorný chladiaci priestor tvorí 5 samostatných transparentných zásuviek z toho jeden extra veľký BigBox a VarioZone vyberateľnými odkladacími plochami. Digitálny ukazovateľ teploty poskytuje možnosť nastavenia požadovanej klími v mrazničke podľa typu uskladnených potravín. Optický a akustický varovný signál zvýšenej teploty vo vnútri dotvára špičkové vybavenie mrazničky. Vďaka technológii NoFrost je vlhkosť zo vzduchu zachytávaná v centrálnom výparníku a nie na potravinách či stenách mrazničky, kde zamŕza a tvorí sa z nej ľad. Chladiaca jednotka, ktorá odvádza vlhkosť sa sama automaticky odmrazuje. Výzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej misy a odtiaľ odparí pomocou tepla z kompresora. To výrazne znižuje tvorenie námrazy a šetrí čas s odmrazovaním.

Výrobník ľadu Ice Twister

S maximálne vychladenými nápojmi môžete vďaka výrobníku ľadu Ice Twister konkurovať aj baru na pláži. Pomocou čerstvých ľadových kociek z výrobníka ľadu bude váš nápoj chutiť dokonale. Automatický výrobník ľadu a ľadovej drte má prívod vody s Aquastop.

Dokonalá klíma pre potraviny

Chladnička aj mraznička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • elektronická regulácia teploty - LED ukazovatele
 • akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • Optický a akustický varovný signál zvýšenej teploty vo vnútri
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 120 cm
Výška: 187 cm
Hĺbka: 65 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Vstavaný displej: Nie
iTrieda energ.účinnosti: A+
Celkový čistý objem: 556 L
Čistá kapacita chladničky: 346 L
Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Ročná spotreba energie: 391 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 583 L
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 2
Teplotný alarm: ne

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 120 cm
Výška: 187 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 163 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Prívodná hadica

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+
Ročná spotreba energie: 391 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 112 kWh
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 16 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: ne

Dizajn

Celkový čistý objem: 556 L
Celkový hrubý objem: 583 L
Počet kompresorov: 2
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 346 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Počet zásuviek v mrazničke: 5

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: KAD95BI2P

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Filtre vody,vzduchu

Čis. bielej techniky

Pohlcovače zápachu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore