Bosch KAG93AIEP

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 469,00 €

Pôvodná cena 1 769,04 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 29,38 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Bosch KAG93AIEP v nerezovom prevední s úpravou AntiFingerprint ponúka extra veľký skladovací priestor s objemom až 365 litrov. Technológia NoFrost vás ušetrí od zdĺhavého odmrazovania. Ovládaná je pomocou digitálneho ukazovateľa TouchControl umiestneného na dverách. Regulácia teploty je nezávislá ako v chladničke tak v mrazničke. Chladiaci priestor s MultiAirflow systémom má 5 odkladacích plôch z bezpečnostného skla a 3 dverové priehradky. K dispozícii je aj Freshness systém s 2 priehradkami MultiBox na kolieskach s vlnitým dnom, pre skladovanie ovocia a zeleniny za ideálnych podmienok. Mraznička ponúka pohodlných 191 l s mraziacou kapacitou 13 kg/24 hod. a akumulačnou dobou 8 hodín. Potraviny pohodlne uskladníte v 2 priehľadných mraziacich priehradkácha a 3 dverových boxoch. Ľad a studenú vodu, či ľadovú drť si vyrobíte jednoduchým stlačením tlačidiel v automatickom výrobníku ľadu s vodným filtrom. Praktický optický a akustický signál upozorní na to, že dvierka ostali pootvorené.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 17 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Zvážte aj tento produkt

LG GSI961PZAZ LG GSI961PZAZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (3)

Smart americká chladnička LG GSI961PZAZ v nerezovom prevedení má objem chladiacej časti 411 l a mraznička má 214 l skladovacieho priestoru. Ovládanie je pomocou vonkajšieho LED displeja. Výbavu chladničky tvorí LED osvetlenie, 4 sklenené police, zásuvky na ovocie a zeleninu: 1 Fresh Balancer, 1 Moist Balance Crisper, praktická zásuvka Utilitiy Box, držiak na vajíčka a víno (pre 4 fľaše). V mrazničke sa nachádazjú 4 police z tvrdeného skla a 2 zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 10 hodín. K výbave patrí tiež nápojový automat s výrobníkom ľadu s funkciou drviča ľadu vo dverách, ktorý má interný zásobník vody. Určite oceníte aj Instawiew Door-in-Door - pri poklepaní sa rozsvieti vnútro smart chadničky. Maximálna hlučnosť inteligentnej americkej chladničky LG GSI961PZAZ dosahuje vďaka lineárnemu kompresoru 39 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Maximálna hlučnosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Chladnička Bosch KAG93AIEP

Americká chladnička Bosch KAG93AIEP v nerezovom prevedení s povrchom Easy Clean, svojím vzhľadom skvelo zapadne do akéhokoľvek interiéru kuchyne. Disponuje vertikálnym madlom a posyktne dostatok priestoru s celkovým úžitkovým objemom531 l. Poteší tiež veľmi tichou prevádzkou, ktorá dosahuje len 42 dB

Chladiaca časť 

Chladnička disponuje chladiacou časťou, ktorá sa nachádza na pravej strane, a jej čistá kapacita je 369 l. Vo vnútri sa nachádza 5 odkladacích plôch, ktoré sú vyrobené z bezpečného skla. Vybavená je 2 transparentnými zásuvkami, z toho je jedna MultiBox zásuvka s vlnitým dnom, ktorá poskytne veľký priestor pre skladovanie zeleniny či ovocia. Vo dverách sa tiež nachádzajú 3 odkladacie priehradky, ktoré využijete na rôzne potraviny napríklad vajíčka, maslo, mlieko a iné. Nechýba tiež MultiAirflow systém, funkcia SuperChladenia, nezávislá regulácia teploty, touchControl s digitálnym ukazovateľom či optický akustický varovný signal pri ponechaní otvorených dverí. 

Mraziaca časť

Americká chladnička disponuje mraziacim priestorom, ktorý sa nachádza na ľavej strane, ktorého čistý objem je 191 l. Mraziacia kapacita je 13 kg za 24 hod. a akumulačná doba pri poruche je 8 hod. Vo vnútri sa tiež nachádza 5 odkládacích plôch, 2 transparentné mraziace zásuvky a 3 priehradky vo dverách. Súčasťou výbavy je tiež automatický výrobník ľadu, kde stlačením tlačidla vám vydá kocky ľadu, ľadovú drť alebo pitnú vodu. Nechýbajú prakticke funkcie ako No Frost, nezávisla regulácia teploty, funkcia SuperMrazenia či optický akustický varovný signal pri ponechaní otvorených dverí.   

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Pripojené súbory

IL_SK_2073281 [*.pdf, 993.54 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 98,2 cm
Výška: 189,7 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Celkový čistý objem: 531 L
Čistá kapacita chladničky: 369 L
Čistá kapacita mrazničky: 191 L
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 98,2 cm
Výška: 189,7 cm
Hĺbka: 78 cm
Hmotnosť: 120,99 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 531 L
Celkový hrubý objem: 598 L
Počet kompresorov: 1
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 369 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 191 L
Počet zásuviek v mrazničke: 7

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 323 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Mraziaci výkon: 13 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Pripojenie na prívod vody: Ano

Ostatné

Kód produktu: KAG93AIEP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore