Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Úsporné chladenie

Kombinovaná chladnička BOSCH KCE40AW40, sa zaraďuje do energetickej triedy A+++, ide o najefektívnejšie chladenie. Dokáže ušetriť viac energií a to až 60%, to znamená, že popri energiách samozrejme ušetrí aj výdavky s nimi spojené a taktiež je mimoriadne šetrná k životnému prostrediu.

Dynamické chladenie

Kombinovaná chladnička má prispôsobený AirFlashFilter. Vďaka vnútornému ventilátoru pracuje na princípe dynamického chladenia. Pri používaní vnútorného ventilátora sa docieľuje všeobecne rýchlejšie chladenie na všetkých úrovniach a dochádza aj k menšiemu kolísaniu teploty. Po otvorení a zatvorení dverí sa rýchlo dosahuje nastavená teplota, vďaka čomu sa vytvárajú ideálne podmienky pre uskladňovanie potravín.

Chladiaca zóna

Chladnička s vnútorným objemom 214 l je vybavená 4 policami z bezpečnostného skla, z toho 2 výškovo nastaviteľných. Vnútorná strana dverí chladničky je vybavená 3 priehradkami pre uloženie fliaš a vajíčok. 1 veľká priehradka, 1 výškovo nastaviteľná pomocou easyLift, priehradka na maslo/syr. Vnútorné vybavenie dekorované nerezovými doplnkami. Chladiaca zóna disponuje LED osvetlením, ktoré poskytuje rovnomerné osvetlenie celého vnútorného priestoru. Odmrazovanie chladiacej časti je automatické.

Priehradka ChillerBox

Priehradka vám umožní uchovať potraviny pri nižšej teplote ako v ostatnom priestore chladničky. Ide hlavne o potraviny s kratšou dobou spotreby. Mäso a ryby vydržia 2x dlhšie čerstvé.

Priehradka CrisperBox

Priehradka je určená na uloženie ovocia a zeleniny, pretože vďaka regulácii vlhkosti zostanú tieto potraviny dlhšie čerstvé.

FlexShelf

Praktickým doplnkom je rozkladacia priehradka, ktorá vám zaistí viac priestoru ak je to potrebné. Oceníte to pri väčších jednorázových nákupoch v prípade osláv alebo návštev.

Mraziaca zóna

Spodná časť kombinovanej chladničky disponuje mraziacou zónou s vnútorným objemom 88 l. Vybavená je tromi transparentnými zásuvkami. Mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 35 hodín. Systém LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje proces odmrazovania.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty. Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte aj  akustický varovný signál pri otvorených dverách chladničky a optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky s pamäťovou funkciou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 67 cm
Výška: 200 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 214 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 67 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 72 cm
Hmotnosť: 178 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 302 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: T, SN
Odolnosť voči výpadku prúdu: 35 hod.

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ostatné

Kód produktu: KCE40AW40

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore