Bosch KGE36AI42 vystavený kus s plnou zárukou

5 Všetky hodnotenia (3)

 • Výpredaj
 • Doprava zdarma

Výrobca: Bosch
Bosch

Cena v predajni:

639,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 669,00 €
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €
Na splátky mesačne spočítať od 63.9 €

Nákup len v predajni

Cena v e-shope:

639,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 669,00 €
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €
Na splátky mesačne spočítať od 63.9 €

Vystavený kus Kedy bude produkt v predajni?

Kombinovaná chladnička Bosch KGE36AI42 patriaca do energetickej triedy A+++ je až o 60% úspornejšia ako chladničky triedy A, čo určite oceníte najmä pri financovaní nákladov na je prevádzku. Oceníte elektronickú reguláciu teploty chladničky a možnosť jej oddelenej regulácie mraziacej a chladiacej časti. Pri zvýšení teploty spôsobenej príliš dlhým otvorením dvier chladničku sa ozve akustický varovný signál, ktorý vás upozorní na to, že vaše potraviny nie sú v bezpečí. Voľne stojaca kombinovaná chladnička Bosch KGE36AI42 ponúka na uskladnenie potravín využiteľný objem 302 l v toho 215 l v chladiacej časti a 88 l v mraziacej časti. Šírka: 60 cm Hĺbka: 65 cm Výška: 186 cm.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGE39BI41 Bosch KGE39BI41

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

S voľne stojacou kombinovanou chladničkou Bosch KGE39BI41 s jej optickým a akustickým varovným signálom pri zvýšenej teplote vo vnútri mraziaceho priestoru s memmory funkciou, budú vaše potraviny v bezpečí a tak vydržia dlhšie čerstvé. Okrem toho o bezpečnosť uskladnených potravín sa nemusíte báť ani pri výpadku elektrického prúdu, pretože táto chladnička udrží potrebnú teplotu v chladničke až po dobu 35 hodín. S voľne stojacou kombinovanou chladničkou Bosch KGE39BI41 patriacou do energetickej triedy A+++ a jej využiteľným objemom až 337 l bude pre vás uskladniť veľké množstvo potravín hračka.

Základné parametre

 • Značka: Bosch
 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Vlastnosti

Voľne stojaca kombinovaná chladnička Bosch KGE36AI42 je cenovo dostupná v nerezovej farbe, ktorá sa hodí do každej kuchyne pričom je jej vnútro ozdobené kovovými prvkami, ktoré dodávajú chladničke prvok elegancie. Je vhodným pomocníkom pri uskladňovaní veľkého množstva potravín, keďže ponúka využiteľný objem až 302 l. Z toho je objem chladiaceho priestoru 214 litrov a objem mraziaceho priestoru 88 litrov. Prispôsobený systém LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje proces odmrazovania. Vďaka svojmu šetrnému chodu je zaraďovaná do energetickej triedy A+++.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 88 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 35 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky, z toho 1 Big Box pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Variabilný mraziaci priestor varioZone má vyberateľné medzidná z bezpečnostného skla.

AirFreshFilter

Moderným systém AirFreshFilter s funkciou AntiBacteria dokáže neutralizovať akékoľvek pachy, ktoré sa vytvoria v chladničke a odfiltrovať nežiadúce baktérie. Filter nie je potrebné meniť počas celej životnosti chladničky s mrazničkou. Vzduch vo vašej chladničke zostane stále svieži.

Fresh Sense

Senzory FreshSense neustále monitorujú okolitú teplotu v chladničke a mrazničke. Výsledkom je konštantná teplota vo vnútri chladničky nezávisle od okolitej teploty.; napr. zmrzlina nie je ani príliš mäkká ani príliš zmrznutá. Rozhodujúcim faktorom pre dosiahnutie čerstvosti a chuti je konštantná vnútorná teplota

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna so zásuvkou s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Technológia LowFrost

Rozlúčte sa s namáhavým, zdĺhavým, častým a nákladným rozmrazovaním chladničky. Kombinovaná chladnička má v sebe zabudovanú technológiu LowFrost, ktorá vám zabezpečí pohodlie aj pri takej neobľúbenej činnosti, akou je rozmrazovanie chladničky. Vďaka pomalej tvorbe námrazy ju nebudete musieť rozmrazovať tak často, ako bežnú chladničku. Navyše toto rozmrazovanie bude rýchlejšie a menej náročné na spotrebu energií.

Praktická priehradka na fľaše

Nikdy nebolo uskladňovanie fliaš v chladničke jednoduchšie, ako práve s chladničkou. Fľaše skladované v tejto kombinovanej chladničke vám už nebudú prekážať pri uchovávaní iných potravín, ich obsah sa nerozleje, nerozbijú sa a nebude hroziť ani ich vypadnutie z chladničky. Okrem toho nebudú ani zbytočnou záťažou na dverách chladničky. V kombinovanej chladničke Bosch totiž majú svoje miesto v špeciálnej poličke na päť fliaš, ktorá šetrí priestor a napomáha vášmu pohodliu.

Vnútorné vybavenie

Vnútorné vybavenie kombinovanej chladničky je vybavený pre čo najlepšie a najpohodlnejšie uskladnenie vašich potravín. V chladiacej časti sa nachádzajú štyri odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné. K dispozícii je aj špeciálny držiak na fľaše ako aj tri priehradky vo dverách. V mraziacej časti sa nachádzajú tri priestranné mraziace priehradky, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla.

Vnútorné vybavenie - BOSCH KGE36AW42

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektornická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - LED ukazovatele
 • akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Bosch
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 65 cm
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Umiestnenie mrazničky: dole
Celkový čistý objem: 302 L
Čistá kapacita chladničky: 214 L
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Klimatická trieda: SN-T

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 214 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 80 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 149 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 35 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 302 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno

Ostatné

Kód produktu: KGE36AI42

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Najviac oceňované vlastnosti

 • výkon
 • funkcie / výbava
 • dizajn

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (3)

Super ulozny priestar a jednoduchost obsluhy

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore