Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Chladiaci priestor

Úžitkový objem chladiacej časti kombinovanej chladničky Bosch KGE39BI41 je 249 litrov. Prispôsobených má päť odkladacích plôch z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné, 3 x easyAcces Shelf výsuvná plocha a variabilná priehradka FlexShelf pre skladovanie fliaš a drobných potravín. Nechýbajú 2 špeciálne zásuvky Freschness systému: 1 zásuvka VitaFresh 0 °C - ideálna pre skladovanie rýb a mäsa pre udržanie ich dlhodobej čerstvosti, 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti - vhodná pre skladovanie ovocia a zeleniny a udržanie ich čerstvosti a vitamínov a flexibilná vnútorná priehradka DividerBox v Multiboxe.

Mraziaci priestor

Kombinovaná chladnička má prispôsobený mraziaci priestor s objemom 88 litrov. Mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 35 hodín. Nachádzajú sa v nej tri vyberateľné zásuvky z bezpečnostného skla. Systém LowFrost zabraňuje tvorbe námrazy a uľahčuje proces odmrazovania. Variabilný mraziaci priestor varioZone s vyberateľnými policami z bezpečnostného skla ponúka úložný priestor v 3 priehľadných mraziacich boxoch. Z toho 1 bigBox.

Mraziaci priestor - BOSCH KGE39BI41

AirFreshFilter

Moderným systém AirFreshFilter s funkciou AntiBacteria dokáže neutralizovať akékoľvek pachy, ktoré sa vytvoria v chladničke a odfiltrovať nežiadúce baktérie. Filter nie je potrebné meniť počas celej životnosti chladničky s mrazničkou. Vzduch vo vašej chladničke zostane stále svieži.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna so zásuvkou s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Technológia LowFrost

Rozlúčte sa s namáhavým, zdĺhavým, častým a nákladným rozmrazovaním chladničky. Kombinovaná chladnička má v sebe zabudovanú technológiu LowFrost, ktorá vám zabezpečí pohodlie aj pri takej neobľúbenej činnosti, akou je rozmrazovanie chladničky. Vďaka pomalej tvorbe námrazy ju nebudete musieť rozmrazovať tak často, ako bežnú chladničku. Navyše toto rozmrazovanie bude rýchlejšie a menej náročné na spotrebu energií.

Vlastnosti

Kombinovaná chladnička  je vďaka svojej nízkej spotrebe elektrickej energie zaraďovaná do energetickej triedy A+++. Jej celkový úžitkový objem je 337 litrov a tak si do nej môžete uskladniť dostatok potravín. Príkon chladničky je 90 W a napätie 18 V. Má výškovo nastaviteľné nožičky a transportné rukoväte. Jej rozmery sú 201 x 60 x 65 cm. Disponuje mnohými skvelými technológiami, vďaka ktorým budú vaše potraviny uskladnené v maximálnom bezpečí.

 • elektronická regulácia teploty, čitatelná na digitálnom ukazovateli
 • oddelená regulácia teploty pre chladiacu a mraziacu časť
 • akustický varovný signál pri otvorených dverách chladničky
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky s pamäťovou funkciou
 • možnosť nastavenia funkcie Holiday
 • funkcia SuperChladenia a funkcia Supermrazenia
 • automatické odmrazovanie

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 65 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Nie
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 249 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 201 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 91 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 34 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 156 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 35 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 88 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 337 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KGE39BI41

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore