Bosch KGF39SW45

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 090,00 €

Pôvodná cena 1 299,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,80 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart kombinovaná chladnička Bosch KGF39SW45 s modernými technológiami so skvelým dizajnom. Objem chladiacej časti spotrebiča je 256 litrov a potraviny možno uložiť do štyroch políc z bezpečnostného skla. V spodnej časti spotrebiča sa nachádza mraznička s objemom 87 litrov. Spotrebič využíva NoFrost systém chladenia. Užívateľský komfort zvyšuje veľmi nízka hlučnosť 38 dB, optický a akustický signál pri otvorených dverách. Vďaka funkcii Premium TouchControl je možné 3 teplotné zóny nastaviť jednotlivo každú zvlášť. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Integrované vertikálne madlo zabezpečuje pohodlné otváranie dvierok a jej vnútorné vybavenie je dekorované nerezovými doplnkami. Pomocou dodatočného príslušenstva môžete integrovať tento spotrebič do systému Home Connect a ovládať ho pomocou aplikácie. Hardwarový kľúč ako zvláštne príslušenstvo. Kombinovaná chladnička KGF39SW45 zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a kolieska.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Služby k produktu

  • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

    Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

  • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

    Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

  • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

    Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor má úžitkový objem 256 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú 4 odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú tri výškovo nastaviteľné. 1 špeciálny držiak na flaše. Vo dvierkach chladničky sa nachádzajú 3 priehradky  z toho 1x na maslo/syry

Vybavenie mraziaceho priestoru

Kombinovaná smart chladnička ponúka v mraziacej časti ukladací priestor tvorený pomocou troch transparentných mraziacich zásuviek z toho 1 BigBox. Mraziaci priestor má objem 87 litrov. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 16 hodín. Ventilátor s uhlíkovým AirFreshFilter má AntiBacteria účinok, zabezpečí dokonalé hygienické uskladnenie potravín.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty. Odčitateľné hodnoty na prednej strane dverí (LCD-displej).  Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť.

Systém MultiAirFlow

Systém MultiAirFlow zabezpečuje konštantné prúdenie chladného vzduchu na všetkých úrovniach, výsledkom čoho je predlžovanie čerstvosti potravín. Vďaka vyfukovaniu chladného vzduchu na rôznych miestach chladničky sa chladný vzduch plynule šíri do všetkých rovín chladiaceho priestoru, a vytvára rovnomernú teplotu na všetkých miestach chladničky, pre optimálne podmienky vašich uskladnených potravín.

Technológia VitaFresh s reguláciou vlhkosti a teploty

Priestor vitaFresh nie je len priestor s teplotou okolo 0 °C, ale na rozličné druhy potravín je prispôsobená aj vlhkosť jednotlivých chladiacich zón. Znížená teplota, ktorá sa pohybuje len tesne nad bodom mrazu (0 °C), zaistí výrazné spomalenie straty čerstvosti chladených potravín; vďaka optimálnemu rozdeleniu vlhkostných zón na „suché“ a „zarosené“ si chladené potraviny udržia až trojnásobne dlhšie chuť, vitamíny, minerálne látky a svieži vzhľad.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Premium LED osvetlenie

Postupné nasvietenie, rovnomerné osvetlenie chladiaceho priestoru, nielen zo strán, ale aj zhora, a vydrží počas celej životnosti spotrebiča.

WiFi Ready (+ príslušenstvo)

Využite smart technológie naplno. Pomocou dodatočného príslušenstva môžete integrovať tento smart spotrebič do systému Home Connect a ovládať ho pomocou aplikácie. Komunikačný modul ako zvláštne príslušenstvo

Flexibilita

Vďaka funkcii Perfect Fit je  možné flexibilné umiestnenie spotrebiča, pretože môže byť umiestnený priamo pri bočnej stene alebo nábytku.

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn inteligentnej kombinovanej chladničky: farba dverí: farba: biela, farba bočných strán: farba: InoxLook. Vertikálne integrované madlo zabezpečuje pohodlné otváranie  dvierok. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť potravín. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a vzadu kolieska.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 3
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 256 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 104 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 180 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 343 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: KGF39SW45

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore