Bosch KGN36NL30 vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36NL30 v prevedení InoxLook je zardená v energetickej triede A++. Jej celkový úžitkový objem je 302 l. NoFrost chladiaca časť so systémom MultiAirFlow má objem 215 l. Vnútornú výbavu tvoria 4 sklenené odkladacie plochy z bezpečnostného skla, 4 dverové priehradky a zásuvka MultiBox Freshness systému pre skladovanie ovocia a zeleniny, ktorá má zvlnené dno. Prispôsobené má aj praktické LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetľuje jej priestor. Mraziaca časť, umiestnená dole má objem 87 l a disponuje 2 priehľadnými zásuvkami a jednou plastovou policou. Mraziaca kapacita dosahuje 11 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 19 hodín. Ročná spotreba energie kombinovanej chladničky Bosch KGN36NL30 je 235 kWh.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 14 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Efektivita a úspora

Elegantná kombinovaná chladnička Bosch KGN36NL30 patrí do energrtickej triedy A++. Jej elegantný vzhľad je doplnený elegantným LED osvetlením chladiacej časti.  FreshSense je zárukou konštantnej teploty vďaka inteligentnej senzorovej technológii.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene.

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor má úžitkový objem 215 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú štyri odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú tri výškovo nastaviteľné. V dvierkach chladničky sa nachádzajú štyri priehradky a to veľká, výškovo nastaviteľná a priehradka na syry alebo maslo. Freshness systém ponúka priehradku pre čo najideálnejšie uskladnenie potravín. Priehradka MultiBox so zvlneným dnom je určená na skladovanie ovocia a zeleniny uchováva potraviny naozaj čerstvé.

Vybavenie mraziaceho priestoru

Kombinovaná chladnička ponúka v mraziacej časti ukladací priestor tvorený pomocou dvoch transparentných mraziacich priehradiek, ktoré sú vyrobené z bezpečnostného skla.  Oceníte Easy Access Freezer Box: rýchly a priamy prístup ku zmrazeným potravinám bez nutnosti vysúvať priehradku. Mraziaci priestor má objem 87 litrov. Jej mraziaca kapacita je 11 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 19 hodín. Funkcia SuperMrazenie potraviny zmrazí rýchlejšie a pri vkladaní nových potravín do mrazničky chráni už zmrazené potraviny pred prípadným rozmrazovaním.

Funkcia NoFrost

Funkcia NoFrost sa stará o automatické odmrazovanie vnútorného priestoru chladiacej časti. Realizuje sa pomocou ventilátora, ktorý odvádza vlhký teplý vzduch z vnútorného priestoru kombinovanej chladničky do centrálneho výparníka. Vo výparníku sa vzduch ochladzuje a studený vzduch sa ventilátorom rozvádza rovnomerne do celého vnútorného priestoru.

Funkcia Multi AirFlow

Systém zabezpečuje rozšírené prúdenie chladného vzduchu, takže vzduch efektívne cirkuluje a eliminuje teplotné odchýlky. Po každom otvorení dverí sa vnútri obnovuje rýchlejšie nastavená teplota. Vďaka tomuto systému si potraviny uchovávajú chuť a arómu po dlhšiu dobu.

Vnútorné LED osvetlenie

Pri skladovaní potravín je dôležité silné svetlo, ktoré dokonale osvetlí každý kút chladničky. Kombinovaná chladnička Bosch disponuje silným vnútorným svetlom LED, ktoré dôkladne ožiari celý priestor. Manipulácia s potravinami tak bude jednoduchšia a pohodlnejšia a vy budete mať dokonalý prehľad o každej surovine v chladničke. Okrem toho že LED žiarovky sú mimoriadne silné, navyše sú i veľmi úsporné, takže zároveň ušetríte i na energiách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 215 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 61,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 235 kWh
Klimatická trieda: SN, T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 19 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 11 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 302 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KGN36NL30

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore