Bosch KGN36VW35 vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
519,00 €

Pôvodná cena 549,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 20,76 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Bosch KGN36VW35 v bielom prevedení. Energetická trieda, do ktorej je kombinovaná chladnička zaraďovaná, je trieda A++. Regulácia teploty je oddelená pre chladiacu a mraziacu časť. Milovníci čerstvej zeleniny určite ocenia vitaFresh zónu kde je ideálne skladovať ovocie a zeleninu pri teplote blízko 0 °C. Jej rozmery sú: výška 186 cm, šírka 60 cm, hĺbka 66 cm a jej celkový úžitkový objem je 324 litrov.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 5 %
 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Bosch KGN36VW35

Kombinovaná chladnička je ideálnou voľbou pre uskladnenie vašich potravín a zaujme vás aj svojim dizajnom.  Prispôsobené má aj praktické LED osvetlenie, ktoré príjemne osvetľuje priestor v chladiacej časti. Vďaka optickému s akustickému varovnému signálu pri otvorenych dvierkach, alebo pri zvýšení teploty vo vnútornom priestore chladničky budú vaše potraviny vždy v bezpečí. K dispozícii je aj vertikálne madlo, pomocou ktorého môžete pohodlne otvárať dvierka chladničky.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene. 

Priehradky VitaFresh - udržia zdravé potraviny dlhšie čerstvé

VitaFresh udrží čerstvé potraviny dlhšie čerstvé - ryby a mäso vďaka extra chladnej teplote a ovocie a zeleninu vďaka optimálnej vlhkosti vzduchu.

Horná suchá zóna na mäso a ryby

V hornej suchej zóne pre mäso a ryby môžete posuvom regulátora udržiavať teplotu okolo 0 ° C, mäso a ryby tu môžete skladovať v oddelených priehradkách bez prenosu zápachu. 

Spodná veľká priehradka na ovocie a zeleninu

Spodná veľká priehradka je vďaka možnej regulácii vlhkosti špeciálne navrhnutá na uskladnenie ovocia a zeleniny, ktorá tu zostane dlhšie čerstvá. Viac vlhkosti je potrebné k uloženiu zeleniny a menej pre dlhotrvajúci čerstvosť ovocia. 

AirFreshFilter s funkciou AntiBacteria

Tento filter neutralizuje pachy vo vnútri chladničky a odfiltruje baktérie. Tento systém absorbuje nepríjemný pach a vzduch potom zostáva čistý a svieži bez toho, aby ste museli filter v priebehu životnosti spotrebiča meniť.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty -  LED ukazovatele. Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv.

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor má úžitkový objem 237 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádzajú štyri odkladacie plochy z bezpečnostného skla, z čoho sú dve výškovo nastaviteľné. V dvierkach chladničky sa nachádzajú tri priehradky a to veľká, výškovo nastaviteľná a priehradka na syry alebo maslo. Freshness system ponúka dve priehradky pre čo najideálnejšie uskladnenie potravín. Priehradka vitaFresh zóna (24 litrov) udržuje stáli teplotu 0°C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín.

No Frost

Potraviny budú v chladničke uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy v chladničke, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Systém MultiAirFlow

Systém MultiAirflow využívajúci ventiláciu produkuje pozvoľné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu, ktorý zasahuje do všetkých úrovní chladiacich a mraziacich častí. Kolísanie teploty je minimalizované a doba trvania zapnutého chladenia sa znižuje. Vďaka tomuto systému si potraviny uchovajú chuť a arómu po dlhšiu dobu. 

Superchladenie

 Táto fukncia umožňuje rýchlo schladiť veľké množstvo potravín, takže si dlhšie uchovajú výživné vlastnosti, chuť i vôňu. Po dosiahnutí naprogramovanej teploty sa funkcia automaticky vypína. Funkciu Superchladenie oceníme najmä v lete, keď sa vrátime domov s veľkým nákupom.

Vybavenie mraziaceho priestoru

V mraziacej časti je ukladací priestor tvorený pomocou troch transparentných mraziacich priehradiek. Mraziaci priestor má objem 87 litrov. Jej mraziaca kapacita je 14 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 16 hodín.

Supermrazenie

Pokiaľ nemá pri vkladaní čerstvých potravín dôjsť k nežiaducemu zvýšeniu teploty, mali by ste aspoň 24 hodín pred zmrazovaním obzvlášť väčšieho množstva čerstvých potravín stlačiť tlačidlo supermrazenia. Tým sa zníži teplota vo vnútri mrazničky automaticky až na -30 ° C a zabráni sa rozmrazovaniu už zmrazených potravín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Funkcie

Automatické odmrazovanie ( chladnička ): Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Chladnička

Beznámrazový systém (chladnička): Áno
Počet priehradok chladničky: 4
Regál na fľaše: Áno
Čistá kapacita chladničky: 237 L

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 186 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 75 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 260 kWh
Klimatická trieda: SN, T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 324 L

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Dvojokruhový NoFrost: Áno
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KGN36VW35

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore