Bosch KGN393IDA

Cena:
699,00 €

Pôvodná cena 799,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Bosch KGN393IDA v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++. Vďaka Perfect Fit ju môžete umiestniť priamo k bočnej stene nábytku. NoFrost kombinovanú chladničku nie je nutné odmrazovať, má oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť. Chladiaci priestor má objem 279 l a ponúka funkciu superchladenia. Vnútornú výbavu tvorí 5 sklenených poličiek (z toho 3 nastaviteľné), z toho 4x Easy Access Shelf, výsuvná plocha, 1 veľká a 3 malé odkladacie priehradky vo dvierkach a Freshness systém v blízkosti zóny 0° C s objemom 24 l. Ten tvoria: 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti a 1 zásuvka VitaFresh 0° C. Mraznička je umiestnená dole a jej objem tvorí 87 litrový priestor s 3 mraziacimi priahradkami. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 16 hodín. Kombinovaná mraznička Bosch KGN393IDA je vybavvená optickým a akustickým varovným signálom pri ponechaní otvorených dverí a tiež pri zvýšenej teplote vnútorného priestoru chladničky.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 13 %
 • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK6203TX4 Gorenje NRK6203TX4

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Kombinovaná chladnička NoFrost Plus Gorenje NRK6203TX4 v prevedení šedá metalíza je zaradená v energetickej triede A+++. Je vybavená invertorovým kompresorom s maximálnou hlučnosťou 38 dB. K dispozícii je tiež IonAir s Multiflow 360° - cirkuláciou ionizovaného vzduchu. Chladiaca časť s funkciou SuperCool, umiestnená hore má objem 254 l a jej vnútorná výbava pozostáva z 5 sklenených políc, držiaka na fľaše, police na fľaše vo dverách, 3 dverových poličiek SimpleSlide s výškovým nastavením, skladovacieho priestoru na syr, zásuvky ZeroZone s teplotou okolo 0 °C a CirpZone s HumidityControl - veľkej zeleninovej zásuvky s reguláciou vlhkosti. Mraziaca časť, umiestnená dole s objemom 80 litrov má mraziacu kapacitu 12 kg/24 hod. a akumulačnú dobu 18 hodín. Vo vnútri nájdete 2 sklenené police a 3 priehľadné plastové zásuvky. Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6203TX4 má elektronické ovádanie umiestnené na dvierkach, zvukový alarm otvorených dverí, zvukový a svetelný signál zvýšenej teploty v chladničke a digitálny ukazovateľ teploty pre chladničku a mrazničku.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 200 cm
 • Hĺbka: 64 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Priestranná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN393IDA s technológiou NoFrost vám ušetrí množstvo času. Vďaka tejto technológii sa vlhkosť vzduchu zachytáva vo výparníku a nie na zadnej stene alebo na potravinách. Chladiaca jednotka sa priebežne automaticky odmrazuje. Vyzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej nádoby a odtiaľ sa pomocou tepla kompresora vyparuje. Tým sa znižuje vlhkosť a nevytvorí sa takmer žiadna námraza. Ponúka celkový objem 400 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene. 

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky v objeme 279 l je vybavená funkciou Superchladenia, 5 odkladacími policami z bezpečnostného skla, z ktorých 3 sú výškovo nastaviteľné,4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľkou a 3 x malou odkladacou priehradkou vo dverách. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0° C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 1 zásuvka VitaFresh 0° C s reguláciou teploty pre skladovanie rýb a mäsa, ktoré v nej vydržia dlhšie čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie so soft start.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 87 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 16 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné mraziace priehradky ( z toho 1 EasyAccess Freezer Box) pre pohodlné uloženie mrazených potravín.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna so zásuvkou s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

Dokonalá klíma pre potraviny

Chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektornická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - LED ukazovatele
 • optický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné
 • zapustené madlo

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 66 cm
Hmotnosť: 81,98 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 36 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 182 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 16 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 87 L
Mraziaci výkon: 14 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 366 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 279 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: KGN393IDA

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore