Bosch KGN49AI31

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
869,00 €

Pôvodná cena 989,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,38 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49AI31 ponúka rad skvelých funkcií, praktické a inovatívne technológie a navyše veľa priestoru na uloženie všetkých vašich potravín. Nerezové prevedenie je opatrené technológiou proti odtlačkom prstov AntiFingerPrint. Objem chladiacej časti spotrebiča je 330 litrov a potraviny možno uložiť do piatich políc z bezpečnostného skla a z toho 4 easyAccess self výsuvných plôch. V spodnej časti spotrebiča sa nachádza mraznička s objemom 105 litrov. Spotrebič využíva NoFrost systém chladenia. Užívateľský komfort chladničky Bosch KGN49AI31 zvyšuje veľmi nízka hlučnosť 40 dB, optický a akustický signál pri otvorených dverách, či oddelená elektronická regulácia teplôt v chladiacej a mraziacej časti. WiFi Ready (+ príslušenstvo): pomocou dodatočného príslušenstva môžete integrovať tento spotrebič do systému Home Connect a ovládať ho pomocou aplikácie.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 12 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Vybavenie chladiaceho priestoru

Chladiaci priestor kombinovanej chladničky Bosch KGN49AI31 MultiAirFlow systémom má úžitkový objem 330 litrov. V jeho vnútornej časti sa nachádza päť odkladacích plôch z bezpečnostného skla, z čoho sú 4 výškovo nastaviteľné a výsuvné EasyAcess Shelf a filter AirFresh. 1 špeciálny držiak na flaše. Vo dvierkach chladničky sa nachádzajú štyri priehradky (1 veľká a 4 malé). Freschness Systém v objeme 25 l v blízkosti nulovej zóny je vybavený 1 zásuvkou vitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšie čerstvé a plné vitamínov a 2 zásuvkami VitaFresh s reguláciou teploty pre uloženie rýb a mäsa, ktoré v nej ostatnú dlhšie čerstvé.

Vybavenie mraziaceho priestoru 

Kombinovaná chladnička ponúka v mraziacej časti umiestnenej dole ukladací priestor tvorený pomocou troch transparentných mraziacich zásuviek. Mraziaci priestor má objem 105 litrov. Jej mraziaca kapacita je 15 kg za 24 hodín a doba skladovania pri poruche je 20 hodín. Odkladacie plochy sú vyberateľné pre väčšiu variabilitu skladovania potravín v mraziacom priestore.

Elektronická regulácia teploty

Kombinovaná chladnička je vybavená elektronickou reguláciou teploty. Tá vám umožní prehľadné a jednoduché nastavenie požadovanej teploty presne podľa vašich predstáv. Oceníte oddelenú reguláciu teploty pre chladiacu a mraziacu časť.

Systém MultiAirFlow

Systém MultiAirFlow zabezpečuje konštantné prúdenie chladného vzduchu na všetkých úrovniach, výsledkom čoho je predlžovanie čerstvosti potravín. Vďaka vyfukovaniu chladného vzduchu na rôznych miestach chladničky sa chladný vzduch plynule šíri do všetkých rovín chladiaceho priestoru, a vytvára rovnomernú teplotu na všetkých miestach chladničky, pre optimálne podmienky vašich uskladnených potravín.

Technológia VitaFresh

Kombinovaná chladnička Bosch je vybavená unikátnou technológiou VitaFresh (25 litrov), ktorá zaistí čerstvosť a kvalitu vašich potravín. Táto Vita zóna udržuje stálu teplotu 0 °C, čím sa predlžuje čerstvosť a trvácnosť surovín. Vaše potraviny vydržia dlhšie čerstvé a pripravené na ďalšie spracovanie.

Flexibilita

S funkciou VarioZone oceníte viac flexibility vďaka variabilite pre odkladacie sklenené poličky a priehradky v mraziacom priestore. A zasa vďaka funkcii Perfect Fit je  možné flexibilné umiestnenie spotrebiča, pretože môže byť umiestnený priamo pri bočnej stene alebo nábytku.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Funkcia supermrazenie

Funkcia Supermrazenie slúži na udržanie nastavenej teploty aj v tom prípade, že do mraziaceho priestoru vložíte naraz viac nových čerstvých potravín. Mraznička disponuje zamrazovacou automatikou a tlačidlo "super" znižuje teplotu vo vnútri mraziaceho priestoru.

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn kombinovanej chladničky je v nerezovom prevedení s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov AntiFingerPrint. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Vertikálne madlá zabezpečujú pohodlné otváranie dvierok. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a bezpečnosť. Na spodnej časti má aj výškovo nastaviteľné nožičky a vzadu kolieska. Jej ročná spotreba energie predstavuje 303 kWh. WiFi Ready (+ príslušenstvo): pomocou dodatočného príslušenstva môžete integrovať tento spotrebič do systému Home Connect a ovládať ho pomocou aplikácie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 67 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 67 cm
Hmotnosť: 93 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 303 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mraziaci výkon: 15 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: KGN49AI31

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore