Bosch KGN49AIDP

Zobraziť

Zľava 19 %
Doprava zadarmo
Cashback 100 €

Šírka: 70 cm, Výška: 203 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena s Cashbackom 100,00 € Platí do 15.12.2021
Ako získať cashback
899,00 €

Cena 999,00 €

Zľava 19% z pôvodnej ceny: 1 229,00 € Zobraziť nápoveď

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49AIDP v nerezovom prevedení s vertikálnym madlom. WiFi Ready umožňuje po zakúpení potrebného príslušenstva ovládať chladničku nadiaľku pomocou aplikácie v mobilnom zariadení. Priehradka VitaFresh 0°C je obzvlášť úsporná a naviac udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé, rovnako čerstvé udrží aj ovocie a zeleninu vďaka regulácii vlhkosti. Regulácia teploty je elektronická na externom LCD displeji, oddelená je pre obe časti. Pre bezpečnosť je chladnička Bosch KGN49AIDP vybavená optickým a akustickým varovným signálom otvorených dverí a optickým i akustickým signálom pri zvýšenej teplote v priestore chladničky. Chladiaca časť, umiestnená hore s funkciou SuperChladenia má objem 330 l. Vnútornú výbavu tvoria 5 sklenených políc: z toho 4 x EasyAccess Shelf výsuvná plocha. Vo dvierkach sú 4 priehradky, z toho 1 na maslo/syr. Freshness systém je tvorený 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objeme 25 l a zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti. Mraznička je umiestnená dole. Jej objem je 108 l a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín. VarioZone vyberateľné odkladacie plochy v mrazničke ponúkajú väčšiu variabilitu pri skladovaní.

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49AIDP v nerezovom prevedení EasyClean s vertikálnym madlom má výšku 203 cm. Inteligentná invertorová technológia zabezpečuje inteligentnú interakciu medzi senzomi, elektronikou a kompresorom. Senzory nepretržite monitorujú vo vnútri chladničky a jej okolí. Elektronický systém okamžite zaznamená zmeny a kompresor následne prispôsobuje svoj výkon k aktuálnej situácii. Kombinovaná chladnička Série 6 s priehradkou VitaFresh 0°C je veľmi úsporná, udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé. S technológiou NoFrost už odmrazovanie nebude nutné. Chladnička aj mraznička sa odrmazujú automaticky. Prednosťami chladničky sú:

 • XL prevedenie: ponúka extra veľký skladovací priestor.
 • PerfectFit: spotrebič je možné umiestniť priamo na bočnú stenu alebo k nábytku.
 • Prémiové LED osvetlenie: rovnomerne osvetľuje celý priestor chladničky a je energeticky úsporné.
 • WiFi Ready: umožňuje po zakúpení dodatočného príslušenstva ovládanie spotrebiča na diaľku pomocou aplikácie v mobilnom zariadení.
 • VarioZone: ponúka flexibilnejší skladovací priestor vďaka skleneným poličkám a priehradkám v mrazničke.

Inteligentný spôsob skladovania s Home Connect

Tento model je WiFi ready, čo znamená, že po dokúpení vhodného príslušenstva Bosch KSZ10HC00 je možné chladničku pripojiť k HomeConnect. Prostredníctvom aplikácie Home Conncect vám praktický sprievodca skladovaním pomôže optimálne uložiť vaše potraviny v inteligentnej chladničke, a to tak, že vám ukážec ich optimálnu teplotu skladovania a príslušné vhodné miesto v chladničke. Stačí si sprievodcu skladovaním jednoducho prostredníctvom aplikácie Home Connect v mobilnom zariadení. Vďaka aplikácii môžete tiež nastaviť teplotu podľa vašich potrieb od režimu dovolenka až po režim eco. Dokonca vás upozorní na otvorené dvierka.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna s 2 zásuvkami s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť. Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene. 

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky v objeme 330 l je vybavená funkciou Superchladenia, 5 odkladacími policami z bezpečnostného skla, z toho 4 x EasyAccess Shelf výsuvná plocha, 1 veľkou a 3 malými odkladacími priehradkami vo dverách. Poličky Easy Access ponúkajú dokonalý prehľad a jednoduché uskladnenie. Sú bezrámové a odolné voči nárazu. Mechanizmus plynulého vysúvania umožňuje ich pohodlné využitie. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0 °C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 2 x zásuvka VitaFresh 0° C s reguláciou teploty pre skladovanie rýb a mäsa, ktoré v nej vydržia dlhšie čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie so SoftStart.

Dokonalá klíma pre potraviny

Chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 108 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 20 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky. Vyberateľné odkladacie plochy VarioZone v mrazničke ponúkajú väčšiu variabilitu a flexibilitu pri skladovaní mrazených potravín.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektronická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - LCD displej vonkajší
 • otpický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné, vzadu kolieska
 • zapustené madlo
 • funkcia SuperChladenia
 • NoFrost automatické odmrazovanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Bosch KGN49AIDP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Alexandra

6.7.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn

Chladničku máme zatiaľ krátko. Zatiaľ sme spokojní. Všetko funguje, je veľmi pekná, dobre sa dá otvoriť - viac ako na 90 stupňov, čo je veľmi praktické. Tiež je super že má na zadnej strane kolieska a tak je ju možné dobre posúvať. Páči sa nám, že je priestranná, má rôzne chladiace zóny a že mrazničkový priestor je flexibilný. Dúfame, že s ňou budeme spokojní dlhé roky a že nám bude dobre slúžiť.


Ivan

30.9.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • Spokojnosť. Tichá, funkčná a aj pekná chladnička s mrazničkou