Bosch KGN49XIDP


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda D, Objem chladničky: 330 l, Objem mrazničky: 108 l, Ročná spot. energie: 207 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Dvojokruhový No Frost: Áno, Šírka: 70 cm, Výška: 203 cm. Viac info


Cena 829,99 €

Zľava 27 % z predchádzajúcej ceny: 1 139,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovom prevedení EasyClean s vertikálnym madlom. Priehradka VitaFresh 0°C je obzvlášť úsporná a naviac udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé, rovnako čerstvé udrží aj ovocie a zeleninu vďaka regulácii vlhkosti. Regulácia teploty je elektronická na externom LED ukazovateli, oddelená je pre obe časti. Pre bezpečnosť je chladnička Bosch KGN49XIDP vybavená optickým a akustickým varovným signálom otvorených dverí a optickým i akustickým signálom pri zvýšenej teplote v priestore chladničky. Chladiaca časť, umiestnená hore s funkciou SuperChladenia má objem 330 l. Vnútornú výbavu tvoria 5 sklenených políc: z toho 4 x easyAccess Shelf výsuvná plocha. Vo dvierkach sú 3 malé a 1 veľká priehradka. Freshness systém je tvorený 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objeme 28 l a zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti. Mraznička je umiestnená dole. Jej objem je 108 l a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín.

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovom prevedení s vertikálnym madlom má výšku 203 cm. Inteligentná invertorová technológia zabezpečuje inteligentnú interakciu medzi senzomi, elektronikou a kompresorom. Senzory nepretržite monitorujú vo vnútri chladničky a jej okolí. Elektronický systém okamžite zaznamená zmeny a kompresor následne prispôsobuje svoj výkon k aktuálnej situácii. Kombinovaná chladnička Série 4 s priehradkou VitaFresh 0°C je veľmi úsporná, udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé. S technológiou NoFrost už odmrazovanie nebude nutné. Chladnička aj mraznička sa odrmazujú automaticky. Prednosťami chladničky sú:

 • XL prevedenie: ponúka extra veľký skladovací priestor.
 • FreshSense: udržuje v chladničke optimálnu klímu za akýchkoľvek podmienok a uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • MultiAirflow systém: rovnomerne distribuje vzduch pre dlhodobú sviežosť.
 • VitaFresh: udržuje potraviny ako ryby, mäso v extra chladnej teplote, ovocie a zeleninu udrží čerstvú vďaka regulácii vlhkosti.
 • PerfectFit: spotrebič je možné umiestniť priamo na bočnú stenu alebo k nábytku.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna s 2 zásuvkami s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene. 

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky v objeme 330 l je vybavená funkciou Superchladenia, 5 odkladacími policami z bezpečnostného skla,z toho 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľkou a 3 malými odkladacími priehradkami vo dverách. Poličky Easy Access ponúkajú dokonalý prehľad a jednoduché uskladnenie. Sú bezrámové a odolné voči nárazu. Mechanizmus plynulého vysúvania umožňuje ich pohodlné využitie. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0° C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 2 x zásuvka VitaFresh 0° C s reguláciou teploty pre skladovanie rýb a mäsa, ktoré v nej vydržia dlhšie čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie so SoftStart.

Dokonalá klíma pre potraviny

Chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 108 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 20 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky a z toho 1 EasyAccess Freezer Box.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektornická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - LED ukazovateľ vonkajší
 • otpický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné, vzadu kolieska
 • vertikálne madlo
 • funkcia SuperChladenia
 • NoFrost automatické odmrazovanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 70 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch KGN49XIDP

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Mária

27. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • - priestor chladničky aj mrazáka je priestranný a veľký
 • - má jednoduché ovládanie displeja
 • - plusom je priehradka na nápoje
 • - má obrovský šuplík na ovocie a zeleninu
 • - a dva zvlášť priestranné šuplíky pre mäso a ryby
 • - cirkulácia vzduchu zanecháva chladničku bez zápachu z potravín
 • - je veľmi tichá až skoro bez badateľnosti zvuku
 • Zatiaľ som zaznamenala, že sa robia packy od rúk na dverách- aj keď málo badateľné, inak nič iné.

Chladnička s mrazničkou je tichá, úsporná a neskutočne priestranná a objemná. Má skvelí šuplík na ovocie a zeleninu, kde sa dá krásne rozložiť a netreba vrstviť potraviny na seba. Chladnička nezanecháva pachové stopy z jedla. Má krásny dizajn a jednoduchý displej na ovládanie.