Bosch KGN49XIDP

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte späť 80 € po registrácii

Cena:
949,00 €

Cena s Cashback
869,00 €
Len do 31. 08. 2021
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 1 029,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 18,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovom prevedení EasyClean s vertikálnym madlom. Priehradka VitaFresh 0°C je obzvlášť úsporná a naviac udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé, rovnako čerstvé udrží aj ovocie a zeleninu vďaka regulácii vlhkosti. Regulácia teploty je elektronická na externom LED ukazovateli, oddelená je pre obe časti. Pre bezpečnosť je chladnička Bosch KGN49XIDP vybavená optickým a akustickým varovným signálom otvorených dverí a optickým i akustickým signálom pri zvýšenej teplote v priestore chladničky. Chladiaca časť, umiestnená hore s funkciou SuperChladenia má objem 330 l. Vnútornú výbavu tvoria 5 sklenených políc: z toho 4 x easyAccess Shelf výsuvná plocha. Vo dvierkach sú 3 malé a 1 veľká priehradka. Freshness systém je tvorený 2 x zásuvkou s nulovou zónou v objeme 28 l a zásuvkou VitaFresh s reguláciou vlhkosti. Mraznička je umiestnená dole. Jej objem je 108 l a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 20 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %
 • cashback 80,00 €

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie varianty tovaru

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch KGF56PIDP Bosch KGF56PIDP

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

1 159,00 €

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGF56PIDP v nerezovom prevedení disponuje úpravou AntiFingerPrint. Chladiaca časť, umiestnená hore, má objem 375 litrov. Vnútornú výbavu tvoria 4 police, držiak na fľaše a 2x VitaFresh box na ovocie a zeleninu. Vo dvierkach sú 3 priehradky. Objem mrazničky je 108 litrov a vnútornú výbavu tvoria 2 priehľadné zásuvky a 1 BigBox priehradka. Mraziaca kapacita dosahuje 16 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 16 hodín. Využíva aj FreshSense senzory, systém MultiAirflow a funkciu SuperChladenie. Rozmery (VxŠxH): 193x70x80 cm. Hlučnosť dosahuje 42 dB. Možnosť zamenenia dvierok. Klimatická trieda: SN-T. Má úsporné LED osvetlenie.

Základné parametre

 • Šírka: 70 cm
 • Výška: 193 cm
 • Dvojokruhový NoFrost: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN49XIDP v nerezovom prevedení s vertikálnym madlom má výšku 203 cm. Inteligentná invertorová technológia zabezpečuje inteligentnú interakciu medzi senzomi, elektronikou a kompresorom. Senzory nepretržite monitorujú vo vnútri chladničky a jej okolí. Elektronický systém okamžite zaznamená zmeny a kompresor následne prispôsobuje svoj výkon k aktuálnej situácii. Kombinovaná chladnička Série 4 s priehradkou VitaFresh 0°C je veľmi úsporná, udrží mäso a ryby až 2 x dlhšie čerstvé. S technológiou NoFrost už odmrazovanie nebude nutné. Chladnička aj mraznička sa odrmazujú automaticky. Prednosťami chladničky sú:

 • XL prevedenie: ponúka extra veľký skladovací priestor.
 • FreshSense: udržuje v chladničke optimálnu klímu za akýchkoľvek podmienok a uchová potraviny dlhšie čerstvé.
 • MultiAirflow systém: rovnomerne distribuje vzduch pre dlhodobú sviežosť.
 • VitaFresh: udržuje potraviny ako ryby, mäso v extra chladnej teplote, ovocie a zeleninu udrží čerstvú vďaka regulácii vlhkosti.
 • PerfectFit: spotrebič je možné umiestniť priamo na bočnú stenu alebo k nábytku.

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna s 2 zásuvkami s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Perfect Fit - možnosť flexibilnej inštalácie    

Vďaka zdokonalenej technológii kondenzátora už nie je potrebné udržiavať vzdialenosť chladničky od bočnej steny alebo nábytku. Uhol otvorenia dverí 90 ° umožňuje plný prístup ku všetkým priehradkám, aj keď je chladnička umiestnená priamo pri stene. 

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky v objeme 330 l je vybavená funkciou Superchladenia, 5 odkladacími policami z bezpečnostného skla,z toho 4 x easyAccess Shelf, výsuvná plocha, 1 veľkou a 3 malými odkladacími priehradkami vo dverách. Poličky Easy Access ponúkajú dokonalý prehľad a jednoduché uskladnenie. Sú bezrámové a odolné voči nárazu. Mechanizmus plynulého vysúvania umožňuje ich pohodlné využitie. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0° C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 2 x zásuvka VitaFresh 0° C s reguláciou teploty pre skladovanie rýb a mäsa, ktoré v nej vydržia dlhšie čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie so SoftStart.

Dokonalá klíma pre potraviny

Chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 108 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 20 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky a z toho 1 EasyAccess Freezer Box.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektornická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - LED ukazovateľ vonkajší
 • otpický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné, vzadu kolieska
 • vertikálne madlo
 • funkcia SuperChladenia
 • NoFrost automatické odmrazovanie

Pripojené súbory

IL_SK_2065015 [*.pdf, 993.52 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 203 cm
Hĺbka: 67 cm
Hmotnosť: 84,87 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 108 L
Mraziaci výkon: 15 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 435 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 330 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 207 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: KGN49XIDP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore