Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

Komfort a príjemný dizajn

Dizajn kombinovanej smart chladničky s povrchovou úpravou AntiFingerPrint proti odtlačkom prstov. Vo vnútornej časti chladiaceho priestoru je prispôsobené praktické LED osvetlenie, ktoré ju príjemne osvetľuje. Kombinovaná chladnička zabezpečuje maximálny komfort a to aj vďaka pripojeniu kamere, ktorá Vám umožní skontrolovať obsah svojej inteligentnej chladničky odkiaľkoľvek a kedykoľvek chcete napr. prostredníctvom smart telefónu. K chladničke sa môžete pripojiť pomocou aplikácie Home Connect. A vďaka dvom kamerám nainštalovaným v chladničke, si môžete prostredníctvom nej sledovať obsah chladničky. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, keď vás napadne skvelý recept napr. na večeru, si môžete v priebehu pár sekúnd overiť aké suroviny máte doma k dispozícii.

Priestranná NoFrost chladnička

Kombinovaná smart chladnička Bosch KGN56HI3P s technológiou NoFrost vám ušetrí množstvo času. Vďaka tejto technológii sa vlhkosť vzduchu zachytáva vo výparníku a nie na zadnej stene alebo na potravinách. Chladiaca jednotka sa priebežne automaticky odmrazuje. Vyzrážaná voda sa odvádza von do špeciálnej zbernej nádoby a odtiaľ sa pomocou tepla kompresora vyparuje. Tým sa znižuje vlhkosť a nevytvorí sa takmer žiadna námraza. Ponúka celkový objem 505 l, preto viac nebudete mať problém s uskladnením vašich potravín.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť. Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

Inteligentný spôsob skladovania s Home Connect

Prostredníctvom aplikácie Home Conncect vám praktický sprievodca skladovaním pomôže optimálne uložiť vaše potraviny v inteligentnej chladničke, a to tak, že vám ukážec ich optimálnu teplotu skladovania a príslušné vhodné miesto v chladničke. Stačí si sprievodcu skladovaním jednoducho prostredníctvom aplikácie Home Connect v mobilnom zariadení.

Chladnička vás upozorní

Ak sa vám nechtiac podarí nechať chladničku otvorenú Home Conncet vám pomôže predísť vysokým účtom za energiu, či pokazenému obsahu v inteligentnej chladničke. Na mobilný telefón môžete dostávať push notifikácie priamo z vašej chladničky, ktoré vám oznámia, že dvierka ostali otvorené.  Navyše za pomoci diaľkovej diagnostiky môžete zavolať na horúcu linku Home Connect  a dohodnete si diaľkovú diagnostiku vášho spotrebiča cez internet. Zákazníkcy servis Bosch na diaľku preskúma váš spotrebič a vyhľadá problém. Vy dostanete presné pokyny.

Chladiaca časť

Chladiaca časť v objeme 400 l je vybavená funkciou Superchladenia, MultiAirflow systémom, AirFreshFiltrom, 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, z ktorých 3 sú výškovo nastaviteľné, špeciálnym držiakom na fľaše, 1 veľkou a 2 malými odkladacími priehradkymi vo dverách. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastových zásuviek Freshness systému v blízkosti zóny 0° C : 1 zásuvka VitaFresh s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov a 2 zásuvky VitaFresh 0° C s reguláciou teploty pre skladovanie rýb a mäsa, ktoré v nej vydržia dlhšie čerstvé. O dokonalý prehľad sa postará LED osvetlenie so softStart.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 105 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 24 hodín. Vybavenie tvoria 2 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín ( z toho 1 bigBox).

Udržuje potraviny dlhodobo čerstvé

Systém zachovania čerstvosti v priehradkách VitaFresh vďaka ideálnym podmienkam skladovnania zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé a plné vitamínov. Vďaka dvom klimatickým zónam budú vždy vytvorené ideálne podmienky pre skladovanie potravín. Jedna zóna s 2 zásuvkami s reguláciou teploty okolo 0 °C si zachováva túto teplotu a môžete v nej hygienicky skladovať ryba a mäso. Pri takomto skladovaní predítete prenosu pachov. Zóna s reguláciou vlhkosti v zásuvke umožňuje vybrať si z 2 nastavení. Vďaka tomu si ovocie a zelenina v nej uskladnené zachovajú viac vitamínov, minerálov a čerstvosť. Navyše AirfreshFilter s technológiou antiBacteria aktívne neutralizuje pachy vo vnútornom priestore chladničky a odfiltruje baktérie. Nepríjemné pachy z potravín absorbuje a vzduch ostane čistý a svieži. Filter nie je potrebné meniť počas celej životnosti spotrebiča.

Dokonalá klíma pre potraviny

Inteligentná chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

BOSCH-KIR21VF30_04

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

BOSCH-KIR21VF30_05

Ďalšie vlastnosti

 • oddelená elektornická regulácia teploty pre mraziacu a chladiacu časť - vonkajší LED displej
 • optický a akustický varovný signál pri ponechaní otvorených dverí
 • optický a akustický varovný signál pri zvýšenej teplote ve vnútornom priestore chladničky
 • zavesenie dverí vpravo (zameniteľné)
 • predné nožičky výškovo nastaviteľné
 • integrované vertikálne madlo
 • Home Connect

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 193 cm
Hĺbka: 80 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 193 cm
Hĺbka: 80 cm
Hmotnosť: 99 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 325 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 105 L
Mraziaci výkon: 18 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 505 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 400 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: KGN56HI3P

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore