Bosch KGN56XIDP

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
1 029,00 €

Pôvodná cena 1 339,04 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 20,58 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná NoFrost chladnička Bosch KGN56XIDP v nerezovom prevedení. Chladiaca časť, umiestnená hore, má objem 400 litrov a využíva systém MultiAirflow. Vnútornú výbavu tvoria 4 police, držiak na fľaše, 3x VitaFresh zásuvky. Vo dvierkach sú 4 priehradky. Objem mrazničky je 108 litrov a vnútornú výbavu tvoria 2 priehľadné zásuvky a 1 BigBox. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 24 hodín. Funkcia SuperChladenia Rozmery (VxŠxH): 193x70x80 cm. Hlučnosť dosahuje 40 dB. Klimatická trieda: SN-T. Má úsporné LED osvetlenie a prehľadný displej.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 23 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Hluk

Nebude vás rušiť nadmerným hlukom. Maximálna hlučnosť dosahuje 40 dB.

Kombinovaná NoFrost chladnička

Kombinovaná chladnička Bosch KGN56XIDP v nerezovom prevedení s povrchom EasyClean, bočné strany sú v prevedení Pearl grey (VZF 07127), má výšku 193 cm.  Do chladničky s objemom až 400 litrov sa zmestí nákup pre celú vašu rodinu. Okrem toho je vybavená technológiou NoFrost, vďaka ktorej ju už nemusíte ručne odmrazovať. Chladnička aj mraznička sa odmrazujú automaticky. Vo vnútri chladničky nájdete až 4 EasyAccess police, držiak na fľaše, jeden veľký a dva menšie VitaFresh boxy ideálne na uskladnenie mäsa, rýb a zeleniny. Vo dverách chladničky nájdete ešte ďalšie 4 poličky, ideálne na odloženie vajíčok, masla alebo fliaš.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 108 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 18 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 24 hodín. Vybavenie tvoria 2 priehľadné plastové mraziace priehradky a jeden 1 BigBox, do ktorého uložíte aj objemnejšie potraviny. Má tiež funkciu SuperMrazenie, čo znamená, že čerstvé potraviny sú rýchlejšie zmrazené.

MultiAirflow systém

Systém ventilácie MultiAirflow zabezpečí rovnomernú distribúciu vzduchu v chladničke pre dlhodobú sviežosť.  Jemné a rovnomerné prúdenie studeného vzduchu na všetkých úrovniach chladničky a mrazničky znižuje kolísanie teploty a tým znižuje čas chladenia, čo pomôže uchovať dlhšie čerstvú chuť vašich uložených potravín.

FreshSense senzory

Vo vnútri jednodverovej chladničky sú umiestnené špeciálne FreshSense senzory zodpovedné za optimálnu teplotu potravín v chladničke. Okrem monitorovania teploty v chladničke sledujú aj teplotu okolia. Pri akýchkoľvek výkyvoch senzory upravia teplotu tak, aby si potraviny zachovali potrebnú teplotu. Rovnomerné prúdenie vzduchu zaistí vnútorný ventilátor.

Funkcia SuperChladenie

Stará sa o rýchlejšie zachladenie čerstvo vložených potravín. Pred nákupom je potrebné stlačiť tlačidlo super a chladnička automaticky zníži teplotu na maximálne 2 °C. Takáto úprava teploty predchádza zbytočnému zvýšeniu teploty, ktoré môže nastať po vložení nových potravín. Navyše sa tak šetrí na spotrebe energie. Funkcia sa po 6 hodinách automaticky vypne.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebujú omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Pripojené súbory

IL_SK_2073272 [*.pdf, 993.53 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 70 cm
Výška: 193 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 70 cm
Výška: 193 cm
Hĺbka: 80 cm
Hmotnosť: 90,363 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 40 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 108 L
Mraziaci výkon: 18 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 505 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 400 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 210 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 24 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: KGN56XIDP

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore