Bosch KIV86VSE0


Výška: 177.2 cm, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Celkový čistý objem: 267 L, No Frost (mraznička): Nie, Dvojokruhový NoFrost: Nie, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná kombinovaná chladnička Bosch KIV86VSE0 v bielom prevedení s technológiou LowFrost je zaradená do klimatickej triedy SN-ST. Chladiaca časť, umiestnená hore, má objem 183 litrov. Vnútornú výbavu tvorí 4 police a 1 VitaFresh box s reguláciou vlhkosti. Vo dvierkach sú 3 priehradky, z toho jedna na maslo alebo syry. Objem mrazničky je 84 litrov a vnútornú výbavu tvoria 3 priehľadné zásuvky, z toho 1 BigBox. Mraziaca kapacita dosahuje 4,2 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu je 9 hodín. Využíva aj FreshSense senzory, funkciu SuperMrazenie a EcoAirflow. Hlučnosť dosahuje 35 dB. Nechýba úsporné LED osvetlenie a zvukový alarm pri otvorených dverách.

Chladiaca časť

Chladiaca časť vstavanej kombinovanej chladničky v objeme 183 l je vybavená 4 odkladacími policami z bezpečnostného skla, z ktorých 3 sú výškovo nastaviteľné a 3 odkladacími priehradkami vo dverách. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do výsuvnej zásuvky VitaFresh XXL, ktorá poskytne ideálne podkmienky pre ovocie a zeleninu. Vybavená technológiou LowFrost, ktorá bráni nadmernému tvorbu námrazy v mrazničke.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 84 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 4,2 kg/ 24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 9 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky, z toho jedna zásuvka je Big Box. 

Dokonalá klíma pre potraviny

Vstavaná chladnička využíva špeciálnu technológiiu FreshSense, ktorá zabezpečuje ideálnu teplotu pre potraviny. Vďaka nej nie je napríklad zmrzlina ani príliš mäkká, ani príliš tvrdá. Konštantne udržovaná teplota v chladničke je základným faktorom pri uchovávaní čerstvosti a vynikajúcej chuti potravín, preto senzory FreshSense neustále monitorujú teplotu v chladničke, výsledkom čoho je konštantná teplota, ktorá udrži potraviny čo najdlhšie čerstvé a chutné.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. Naviac svetlo nebudete musieť nikdy meniť, kedže vydrži počas celej životnosti spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 177.2 cm
Maximálna hlučnosť 35 dB
Celkový čistý objem 267 L
No Frost (mraznička) Nie
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch KIV86VSE0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené