Bosch MESM500W VitaExtract

Zobraziť

Objem: 1 L, Príkon: 150 W,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Pomalý odšťavovač Bosch MESM500W vám pomôže pri príprave vynikajúcich a chutných štiav. Nebude vás svojím výkonom rušiť, je vďaka pomalým otáčkam veľmi tichý. Objem nádobky na šťavu je 1 l a odpadovej nádoby 1,3 l. Práca s ním je čistá a to aj vďaka funkcii Dripstop, ktorá zaisťuje čistý pracovný povrch pri odšťavovaní. Všetky časti okrem pohonu sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu.

Pomalé odšťavovanie - VitaExtract

Odšťavovač Bosch MESM500W vďaka unikatnému systému pomalého odšťavovania, dosiahnete väčšiu efektivitu a nutričné hodnoty. Pre svoje zdravie a imunitu nemôžete robiť viac. Takto získaná šťava zostáva svieža po dlhšiu dobu a má tiež lepšie anti-oxidačné vlastnosti. Obsahuje až o 50% viac vlákniny, a to podporuje funkciu tráviaceho traktu, ktorý reguluje trávenie a detoxikuje organizmus.

Skvelé výsledky

Výkonný a robustný 150 W motor ponúka vysokú efektivitu. Tritanový šnek ľahko zlisuje aj tvrdé ovocie a zeleninu, orechy, alebo mrazené ovocie.  Pomalé odšťavovanie (55 ot./min) zachová v surovinách zdravé látky, pretože proces lisovania je šetrný. Vybrať si môžte z 2 filtrov s rozdielnou hrubosťou na prípravu zdravých džúsov a smoothie nápojov.

Komfort

Tichá prevádzka nebude rušiť členmi domácnosti.  Vo výbave nechýba ani praktický spätný chod a bezpečnostná poistka. Gumová stierka čistí steny nádoby počas prevádzky. Súčasťou je aj integrovaný systém na zamedzenie odkvapkávania DripStop. Nádoba na šťavu má objem 1 liter. Nádoba na dužinu má tiež objem 1,3 litra. Prístroj umožňuje jednoduchú obsluhu,a  jednoduché čistenie, vďaka gumovej stierke - iba nalejte vodu a stierka očistí steny nádoby pri otáčaní. Všetky odnímateľné časti je možné umývať v umývačke riadu. Súčasťou balenia: Kniha receptov pre vašu inšpiráciu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 1 L
Príkon 150 W

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch MESM500W VitaExtract

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Soňa

16. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • - tichý
  • -výkonny
  • - malý
  • Trošku ťažšie sa skladá.

Jeden z najlepších odstredivých odšťavovačov vo svojej cene. Máme už tretí odšťavovač ale tento je tichý, výkonný a sme s nim veľmi spokojní.