Bosch MESM731M

Objem: 1 L, Príkon: 150 W,

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bosch MESM731M je pomalý odšťavovač VitaExtract s nastavením MixControl pre hustotu nápoja presne podľa vašej chuti. Pomôže pri príprave vynikajúcich a chutných štiav, sorbetov a dezertov. Vybrať si môžte z 3 filtrov s rozdielnou hrubosťou. Dokonca posuvná páčka MixControl vám umožní nastaviť hustotu nápoja. Odšťavovač vás nebude svojím výkonom rušiť, je vďaka pomalým otáčkam veľmi tichý. Objem nádobky na šťavu je 1 l a odpadovej nádoby 1,3 l. Práca s ním je čistá a to aj vďaka funkcii Dripstop, ktorá zaisťuje čistý pracovný povrch pri odšťavovaní. Všetky časti okrem pohonu sú vhodné pre umývanie v umývačke riadu.

Pomalé odšťavovanie - VitaExtract

Odšťavovač Bosch MESM731M vďaka unikatnému systému pomalého odšťavovania, dosiahnete väčšiu efektivitu a nutričné hodnoty. Pre svoje zdravie a imunitu nemôžete robiť viac. Takto získaná šťava zostáva svieža po dlhšiu dobu a má tiež lepšie anti-oxidačné vlastnosti. Obsahuje až o 50% viac vlákniny, a to podporuje funkciu tráviaceho traktu, ktorý reguluje trávenie a detoxikuje organizmus.

Skvelé výsledky - MixControl 

Výkonný a robustný 150 W motor ponúka vysokú efektivitu. Tritanový šnek ľahko zlisuje aj tvrdé ovocie a zeleninu, orechy, alebo mrazené ovocie.  Pomalé odšťavovanie (55 ot./min) zachová v surovinách zdravé látky, pretože proces lisovania je šetrný. Vybrať si môžte z 3 filtrov s rozdielnou hrubosťou (jemný, hrubý asorbet) na prípravu zdravých džúsov a smoothie nápojov. Posuvná páčka MixControl umožňuje nastaviť hustotu nápoja.

Komfort

Tichá prevádzka nebude rušiť členmi domácnosti.  Vo výbave nechýba ani praktický spätný chod a bezpečnostná poistka. Gumová stierka čistí steny nádoby počas prevádzky. Súčasťou je aj integrovaný systém na zamedzenie odkvapkávania DripStopNádoba na šťavu má objem 1 liter. Nádoba na dužinu má tiež objem 1,3 litra. Prístroj umožňuje jednoduchú obsluhu,a  jednoduché čistenie, vďaka gumovej stierke - iba nalejte vodu a stierka očistí steny nádoby pri otáčaní. Všetky odnímateľné časti je možné umývať v umývačke riadu. Súčasťou balenia: Kniha receptov pre vašu inšpiráciu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 1 L
Príkon 150 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MESM731M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené