Bosch MFW3630A CompactPower


Príkon: 1600 W, Výkon: 1.9 kg/min,


Cena 83,90 €

Zľava 33% z pôvodnej ceny: 125,00 € Zobraziť nápoveď

1,68 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mlynček na mäso BOSCH MFW3630A CompactPower s príkonom 1600 W. Dokáže mlieť mäso rýchlosťou 1,9 kg za minútu. Disponuje ostrým obojstranným nožom, veľkým plniacim otvorom a integrovaným úložiskom pre dierované disky a kábel. Mlynček sa môže pochváliť jednoduchým skladovaním a intuitívnym používaním zariadenia. Súčasťou balenia sú nadstavce na plnenie klobás, párkov či kebbe, dokonca aj lis na citrusy.

Silný motor  

Perfektné výsledky - maximálna rýchlosť.

S týmto spotrebičom dosiahnete skvelé výsledky aj s prísadami, ktoré sú obtiažne na spracovanie. Vďaka veľmi silnému motoru to zvládnete rýchlo a predovšetkým precízne. Ušetríte čas a môžete sa venovať príprave ďalších pokrmov.

Vysoký výkon   

Rovnomerne spracované suroviny v najkratšom možnom čase.
Ak už meliete mäso na hamburgery alebo na klobásy, väčšina pokrmov chutí najlepšie, ak je konzistencia surovín jemná. Mlynček na mäso má vysoký výkon - suroviny spracuje rovnomerne a v najkratšom možnom čase.

Reverzná funkcia    

Zablokované suroviny uvoľníte stlačením jedného tlačidla.
Niektoré suroviny môžu mlynček zapchávať. Uvoľnite zablokované suroviny pomocou reverznej funkcie. Vďake nej bude váš mlynček na mäso ihneď pripravený na ďalšie použitie.

Obojstranný nôž

Obojstranný nôž pre obzvlášť dokonalé mletie.
Mlynčeky na mäso majú obvykle jednostranný nôž. Tento nôž z nehrdzavejúcej ocele je naostrený z obidvoch strán - to uľahčuje montáž a vy sa môžete spoľahnúť, že budú všetky rezy vždy perfektné. Mäso a zeleninu narežete vždy rovnomerne. Nôž sa nasadzuje jednoducho, dokonale sedí a ľahko sa čistí.

Jednoduché uloženie

Dômyselný design - kábel jednoducho schováte.

Zabudnite na zložité schovávanie kábla a na márnu snahu získať viac miesta v kuchyni. Mlynček na mäso disponuje priestorom pre uloženie kábla, ktorý sa vám už zbytočne nazamotá.

Príslušenstvo pre všetky vaše obľúbené recepty

Lis na citrusy

  • Prestavajte si svoj mlynček na mäso na odšťavovač.

Vychutnajte si čerstvý džús a to kedykoľvek. Pripojenie lisu na citrusy je rýchle a s jeho pomocou jednoducho odšťavíte všetky citrusové plody: citróny, pomaranče a aj grapefruity. Džús nemusíte nikde prelievať, pretože odteká priamo do pohára. Vychutnajte svoju každodennú porciu vitamínov.

Nástavec na klobásy a párky    

  • Klobásky a párky budete mať čerstvejšie ako od mäsiara.

Potešte svojich hostí domácimi klobáskami a párkami, ktoré si vyrobíte presne podľa svojej chuti. Vytvorte si pomocou nádstavca vlastné párky a klobásky z kuracieho, hovädzieho alebo bravčového mäsa. Možná je taktiež vegetariánska varianta.

Kebbe nádstavec

  • Nástavec pre orientálnu kuchyňu.

Vychutnajte si perfektné Kebbe, aj keď nemáte až veľa času. Vďaka špeciálnemu nádstavcu zvládnete túto lahodnú špecialitu úplne jednoducho. Vytvoríte si rúrkovitý tvar, naplníte zmesou a pozatláčate na obidvoch stranách, aby ste vytvorili taštičky.

Disk z nehrdzavejúcej ocele    

  • Perforované disky pre rôzne druhy pokrmov.

Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť - nehrdzavejúca oceľ s dlhou životnosťou - hladký povrch, jednoduchá údržba, hygienicky nezávadná, chuťovo neutrálna a jednoducho sa čistí. Všetky tieto vlastnosti sú rozhodujúce pri výbere kovu na výrobu diskov.

  • Priestor pre uloženie diskov    

Štýlový design vrátane integrovanej priehradky.
Príslušenstvo už nebudete musieť nikdy hľadať. Tento mlynček na mäso je skutočne štýlový a praktický - disky je možné pohodlne uložiť do integrovanej priehradky a mať ich tak vždy po ruke.

Vysoká bezpečnosť pri použití

Chytrá konštrukcia zabezpečuje dokonalú stabilitu.

Mlynček na mäso, ktorý sa pri používaní pohybuje po kuchynskej linke, môže byť nebezpečný. Vďaka špeciálne tvarovaným gumeným nožičkám stojí tento mlynček na mäso stabilne a bezpečne na svojom meste.

Jednoduchá manipulácia    

Jednoduchá manipulácia vďaka praktickému držiaku.
Nemáte v kuchyni alebo na kuchynskej linke dostatok miesta? S praktickým držiakom môžete mlynček na mäso jednuducho premiestniť, kedykoľvek to potrebujete. Alebo ho proste odložte a máte tak uvoľnené miesto pre iné kuchynské potreby.

Kompaktný dizajn

Kompaktný dizajn, ktorý šetrí miesto a jednoducho sa uskladňuje.

V kuchyni potrebujete miesto pre veľa vecí. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa mlynček na mäso zmestí takmer kdekoľvek, je ihneď pripravený na použitie a jeho upratanie vám zaberie iba chvíľku. Tieto prednosti oceníte predovšetkým v malej kuchyni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 1600 W
Výkon 1.9 kg/min

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MFW3630A CompactPower

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené