Bosch MMBM401W Mixx2Go


Objem: 0.5 L, Počet rýchlostí: 2, Príkon: 350 W,


Cena 41,90 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 62,90 € Zobraziť nápoveď

0,84 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolový mixér Bosch MMBM401W s výkonným 350W motorom je riešením pre každého kto si chce vychutnať kvalitný šejk, smoothies alebo ovocný koktail. Nôž z nerezovej ocele skvele mieša a mixuje. Súčasťou balenia sú 2 praktické fľaše Mixx2Go s objemom 0,5 l. K dispozícií máte na výber z dvoch rýchlostí. Vďaka odnímateľným častiam bude stolový mixér vždy dokonale čistý, či už si zvolíte opláchnutie pod tečúcou vodou alebo v umývačke riadu.

Bosch MMBM401W

Vďaka stolovému mixéru Mixx2Go vám príprava lahodného nápoja zaberie len malú chvíľku Dodajte vášmu telu výdatnú porciu živín i vitamínov a udržte si zdravý životný štýl. Bosch MMBM401W zvládne prípravu rôznych druhov ovocných nápojov, smoothie, proteínových fitness nápojov, výživy pre športovcov ale aj mliečnych koktailov, alkoholických i nealkoholických osviežujúcich drinkov.

Vysoký výkon

Mixér disponuje kvalitným motorom s výkonom 350 W, ktorý je dostatočný na mixovanie ako bežných druhov ovocia a zeleniny, tak aj kociek ľadu. Na výber máte z dvoch rýchlostí. To je zárukou perfektných výsledkov za rekordne rýchly čas. Nôž z nerezovej ocele skvele mieša a mixuje. Je vyberateľný pre ľahké čistenie. Tento úžasný prístroj využijete i pri malých deťoch, pretože zvládne i prípravu zdravých a lahodných dojčenských príkrmov.

Zdravý životný štýl

Mixér je veľmi praktický. Príprava je veľmi jednoduchá a komfortná. Vziať si ho môžete so sebou kamkoľvek, či už si ho vezmete celý, alebo len jeho fľaše. Súčasťou balenia sú dve 0,5 litrové fľaše 2Go z kvalitného plastu a so špeciálnymi uzávermi. Je vhodný k športu, do práce, do školy ale aj na cesty. Slim dizajn fľaše je totiž navrhnutý priamo do ruky a súčasne tak, aby bolo možné fľašu umiestniť do integrovaných držiakov, dverí od auta alebo chladničky.

Ľahká údržba a obsluha

Skvelý mixér je nielen mimoriadne výkonný a šikovný, ale navyše sa i ľahko čistí a obsluhuje. Navyše je prístroj vybavený bezpečnostnou poistkou, zabráni nechcenému spusteniu prístroja. I čistenie je veľmi jednoduché. Všetky jeho súčasti, okrem motora, sú vhodné do umývačky riadu, takže s ním nebudete mať žiadnu námahu. Protišmykové nôžky zaisťujú maximálnu bezpečnosť a stabilitu počas užívania. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 0.5 L
Počet rýchlostí 2
Príkon 350 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MMBM401W Mixx2Go

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené