Bosch MMZV0SB2 vákuovacie dózy 2 ks

Popis produktu

Praktické vákuovacie nádoby Bosch MMZV0SB2 s objemom 1500 ml a 750 ml sú výborným príslušenstvom pre vákuovací systém Bosch. Uchovajú vaše potraviny dlhšie čerstvé. Nádoby sú zhotovená z Tritanu odolného voči rozbitiu. Bez prístupu vzduchu vydržia uskladnené potraviny v chladničke, mrazničke alebo v špajzi oveľa dlhšie. Jednotlivé časti možno umývať v umývačke riadu.

Bosch MMZV0SB1

  • Uchovajte svoje potraviny dlhšie čerstvé: bez prístupu vzduchu vydržia uskladnené potraviny v chladničke, mrazničke alebo v špajzi oveľa dlhšie
  • Odolné vákuovacie nádoby sú vyrobené z Tritanu: odolné voči rozbitiu, chuťovo neutrálne, vhodné aj do mikrovlnnej rúry
  • Ľahké čistenie: jednotlivé časti možno umývať v umývačke riadu
  • Kompatibilný vákuovací tesniaci ventil: vhodný pre vákuovací nádstavec mixéru Bosch

Flexibilné použitie

Bosch ponúka flexibilný vákuovací skladovací systém systém, ktorý udržuje jedlo dlhšie čerstvé. Špeciálne vyvinutý vákuovací vetil pracuje s vákuovacím nádstavcom tyčového mixéru Bosch. Týmto spôsobom ponúka veľkú flexibilitu a širokú škálu možností.

Možno umývať v umývačke riadu

Upratovanie po príprave pokrmov môže trvať dlho. Celý proces uľahčí možnosť vloženia jednotlivých častí do umývačky riadu.

Vzduchotesné uzatváranie udrží jedlo dlhšie čerstvé

Užite si chuť čerstvých potravín každý deň. Špeciálne navrhnuté vákuovacie nádoby a vrecká na zips, majú vzduchotesné uzatváranie preto, aby vaše jedlo uložené chladničke, mrazničke alebo v špajzi, zostalo vždy čerstvé.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Materiál plast

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MMZV0SB2 vákuovacie dózy 2 ks

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami