Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Ponorný mixér Bosch MSM 2413V

Nový CleverMixx Baby: skvelý pre prípravu malých porcií pyré, dresingov a omáčok na desiatu alebo pre prípravu detského jedla; noha SlimFoot s úzkym profilom. Nápoje sú pripravené jednoducho a rýchlo, prísady poriadne premixované - v krátkom čase - vďaka výkonnému 400 W motoru. Vďaka ergonomickému tvaru padne CleverMixx perfektne do ruky. Nízka hmotnosť prispieva k jednoduchému a pohodlnému používaniu. Vďaka mixovacej nohe z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s novým designom, budete miešať a mixovať bez námahy a bez nepríjemného špliechania.

Skvelé výsledky

Perfektné rozmixovanie prísad v naozaj krátkom čase vám prinesie nový ponorný mixér Bosch MSM2413V a to vďaka motoru s výkonom 400 Wattov. Naviac oceníte nízku hmotnosť a ergonomický tvar, ktorý zaručia maximálne pohodlnú manipuláciu. Určite vás poteší aj veľmi nízka hlučnosť pri mixovaní.

Komfort

CleveMixx Baby: pre normálne, malé a menšie množstvá dresingov, majonéz, dezertov alebo detských pokrmov - pripravte ich len toľko, koľko potrebujete. Mixovanie bez špliechania - vďaka novému, inovatívnemu designu mixovacej nohy. Najjednoduchšie čistenie: každé príslušenstvo je umývateľné v umývačke riadu - nehrdzavejúca mixovacia noha, mixovacia nádoba s odmerkou, aj noha SlimFoot pre malé množstvá.

Bezpečnosť

Všetky plasty, ktoré sa dostanú do kontaktu s jedlom, sú bez obsahu BPA, čím sú zdravotne nezávadné. Ponorný mixér Bosch MSM2413V má naviac bezpečné uzamknutie mixovacej nohy vďaka bajonetovému zámku.

Univerzálnosť

Ponorný mixér Bosch MSM2413V využijete na prípravu rôznych jedál. Určite oceníte jeho novú úzku nohu Nová úzka noha SlimFoot, ktorá je ideálna pre prípravu jednotlivých porcií dresingov, dezertov, omáčok, atď. Taktiež je skvelá pre prípravu porcií jedla pre malé deti a detskej výživy. SlimFoot je jednoducho vhodná pre mixovanie aj v malých nádobkách, čo pri iných spotrebičoch niekedy nie je možné. V príslušenstve sa nachádza priehľadná mixovacia nádoba s odmerkou a vrchnákom, čím si môžete pripravené jedlo pohodlne uskladniť v chladničke.

Balenie obsahuje

 • mixovaciu nohu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
 • mixovaciu nádobu s odmerkou
 • prídavnú nohu SlimFoot s úzkym profilom

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet rýchlostí: 1
Príkon: 400 W
Pulzný spínač: Áno
Drtenie ľadu: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Počet rýchlostí: 1
Pulzný spínač: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 6 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 37,5 cm
Hĺbka: 6 cm

Energetické údaje

Príkon: 400 W

Ergonómia

Ergonomická rukoväť: Áno

Funkcie

Drtenie ľadu: Nie

Ostatné

Kód produktu: MSM2413V

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore