Bosch MUMS2EW40 Serie | 2


Kuchynský robot, Príkon: 700 W, Počet rýchlostí: 4, Pulzný spínač, Funkcie robota: mixovanie, Spôsob pohonu: planetárny, Materiál nádoby: inox, Objem: 3,8 l, Materiál nádoby: inox, Počet nádstavcov: 11, Obsah balenia: Lis na citrusy, Hmotnosť: 6,57 kg. Viac info


Cena 204,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 219,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,10 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Výkonný 700 W kuchynský robot Bosch MUMS2EW40 prináša perfektné výsledky a veľkú multifunkčnosť. Vďaka výkonnému motoru môžete ľahko a rýchlo premiešať veľké množstvo prísad. Vďaka 4 rôznym rýchlostným stupňom a pulznej funkcii spracujete suroviny rýchlo, jednoducho a presne. Cukrárska sada zaručuje perfektné výsledky a jednoduchú manipuláciu. Kuchynský robot umožňuje pohodlné a jednoduché uloženie kábla do špeciálnej priehradky. O perfektné výsledky sa postará 3D planetárne miešanie pre optimálne premiešanie všetkých prísad.

Bosch MUMS2EW40

  • Výkonný 700 W motor Bosch: pre všetky druhy cesta a rýchle spracovanie.
  • Veľká 3,8 l nerezová misa: so špeciálnym vnútorným tvarom pre účinnú prípravu cesta (až 2,4 kg piškótového alebo 1,7 kg kysnutého cesta).
  • Perfektné výsledky vďaka 3D planetárnemu miešaniu: pre optimálne premiešanie všetkých prísad.
  • 4 pracovné rýchlosti pre ľahkú prípravu.
  • Veľká multifunkčnosť vďaka kvalitnej cukrárskej sade (miešacia metla, šľahacia metlička, hnetací hák) a mlynčeku na mäso.

Gumové nožičky pre väčšiu stabilitu

Maximálna bezpečnosť po celý čas. Gumové nožičky zabezpečia výnimočnú stabilitu kuchynského robota a zabránia jeho pohybu. Krytky prevodov zaručujú vysoký bezpečnostný štandard. Elektronická poistka opätovného spustenia zabráni neočakávanému spusteniu motora.


Výkonný motor

Vychutnajte si dokonalé výsledky pečenia od samotného začiatku. Vďaka výkonnému motoru môžete ľahko a rýchlo premiešať veľké množstvo prísad. Žiadne čakanie, žiadne prerábanie, žiadne kompromisy.

Veľká misa pre optimálnu prípravu cesta

Ideálnu misu nemôžete posudzovať iba podľa jej veľkosti. Pre tie najlepšie výsledky je dôležitý vnútorný tvar, ktorý kopírujú použité nádstavce. Vysoko kvalitná misa z nehrdzavejúcej ocele s objemom 3,8 l je vhodná tak pre malé množstvo, ako aj pre spracovanie až 2,4 kg piškótového cesta, alebo 1,7 kysnutého cesta.

3D planetárne miešanie

Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov by sa mali prísady miesiť konzistentne. 3D planetárne miešanie znamená, že nástroje sa pohybujú v troch smeroch, zatiaľ čo pohon sa otáča smerom opačným. Tým je zabezpečené, že zmes sa účinne premieša z bokov, od spodu a aj zo stredu misy, takže cesto je krásne nadýchané.

Jednoduché čistenie

Umývanie riadu po práci v kuchyni zaberie obvykle veľa času. Väčšínu príslušenstva je možné umývať v umývačke riadu, čo je veľmi pohodlné a ušetrí to množstvo času.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 6.57 Kg
Objem 3.8 L
Počet rýchlostí 4
Príkon 700 W
Pulzný spínač Áno
Funkcie robota mixovanie
Mlynček na mäso Áno
Počet nástavcov 11
Materiál nádoby inox

Hodnotenie

5,0 / 5

2

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Anna

6. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


výborný


Petra

1. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


So spotrebičmi ostávam verná značke BOSCH. Keďže sa mi po 16 rokoch častého používania pokazil predchodca tejto verzie, nerozmýšľala som pri výbere nad inou značkou ako BOSCH. Tento nový kamarát má vyšší výkon. Viem, že je spoľahlivý a poradí hravo s kysnutým cestom, najemno pomletým mäsom a ako nič postrúha zemiaky na halušky. Pre mňa je tento robot nevyhnutnosť. Viem, že som si opäť kúpila kvalitu, ktorá nesklame.


Mária

15. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • pomer cena / výkon

Slavomír

21. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon