Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Zvážte aj tento produkt

Bosch PIF672FB1E Bosch PIF672FB1E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Indukčná varná doska Bosch PIF672FB1E so šírkou 60 cm a v elegantnom bielom prevedení. Model disponuje 4 indukčnými varnými zónami, z toho 1 pečúcou zónou pre väčší riad, panvice a pekáče. Ponúka rad funkcií, ako napríklad PowerBoost, Restart, QuickStart. Určite oceníte ukazovateľ zostatkového tepla, detskú poistku a bezpečnostné vypnutie. Dotykové ovládanie DirectSelect je priame a veľmi jednoduché, umiestnené vpredu.

Základné parametre

 • Šírka: 60,6 cm
 • Typ varnej dosky: Indukčná
 • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Varte s nadšením

Indukčný varný panel Bosch PIE675DC1E vám ušetrí množstvo času v porovnaní s klasickými varnými panelmi. Indukčný panel dokáže doviesť 2 l vody do bodu varu 2 x rýchlejšie ako keramický varný panel. Takto môžete včeru prichystať rýchlejšie a ušetriť čas aj energiu. Pomocou nového ovládacieho panelu sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. S ovládacím panelom DirectSelect Premium nachádzajúcim sa na prednej strane sa Vám bude pracovať jednoducho a pohodlne. Štyri varné zóny budú riadené len Vami. Ich stupeň výkonu si nastavíte presne podľa vašej potreby. Komfort pri každodennom varení zaručujú aj funkcie QuickStart a ReStart. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka.

Indukčné dosky

Informácia, že indukčné varné dosky sú oveľa bezpečnejšie ako tie klasické sa určite dostala aj k Vám. Navyše sa s nimi varí oveľa rýchlejšie i úspornejšie. Teplo sa sústreďuje len tam, kde je to potrebné, a teda na dne hrnca. Pri nižšej teplote nehrozia nepríjemné popáleniny na rukách. Ak máte malé deti, určite to oceníte. 

 • varné zóny s rozpoznaním prítomosti hrnca: 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW); 1 x Ø 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW); 1 x Ø 145 mm, 1.4 kW (max. výkon 2.1 kW);1 x Ø 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW).

Rýchle varenie

Počas týždňa nie je vždy čas na dlhé vyváranie. Aj preto bude indukčná varná doska skvelým riešením. PowerBoost funkcia Vám skráti dobu varenia až o 50% času. Dva litre vody privedie do varu až 2x rýchlejšie než na klasickej keramickej doske. Šetrí teda nielen vašu peňaženku a životné prostredie, ale aj čas.

PerfectFry

Poznáte niečo lahodnejšie ako dokonalý steak? K jeho príprave však nie je potrebný len kvalitný a čerstvý kus mäsa. Ideálna teplota smaženia je rovnako podstatná. Senzor PerfectFry reguluje teplotu panvice počas smaženia a nastaví ju presne tak ako je to potrebné. Takto si zaručene vychutnáte dokonalý steak. Senzor smaženia PerfectFry je priamo zabudovaný vo varnej doske a aktivovať ho môžete priamo na ovládacom paneli, kde si zvolíte príslušný stupeň teploty. Panvica sa následne zohreje na požadovanú teplotu, ktorú potom senzor automaticky udržuje. Po dosiahnutí požadovanej teploty zaznie akustický signál. Pre dosiahnutie dokonalých výsledkov smaženia je dôležité odhadnúť moment, kedy je olej v panvici rozpálený presne na správnu teplotu. Senzor presne pozná, kedy olej v panvici dosiahne tú správnu teplotu pre začiatok smaženia.

Pôsobivý dizajn

Indukčná varná doska si získa Vašu pozornosť nielen funkciami, ale aj svojim elegantným vzhľadom. Už na prvý pohľad Vás očarí skosenými prednými i zadnými fazetami a profilom na prednej strane. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, bezpečnostné vypínanie, možnost zablokovania ovládacieho panelu na 20 sekúnd pri čištení behom varenia a hlavný vypínač.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60,6 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 400 V, 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60,6 cm
Výška: 5,1 cm
Hĺbka: 51 cm
Hmotnosť: 14 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Nie
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 400 V, 220-240
Celkový príkon dosky: 7,4 kW

Dizajn

Malá varná zóna (počet): 1
Velká varná zóna (počet): 1
Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: PIE675DC1E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore