Bosch PIE845BB1E

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 220-240", Výška: 5,5 cm, Šírka: 79,5 cm, Hĺbka: 51,7 cm. Viac info


Cena 649,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Bosch PIE845BB1E je vybavená 4 varnými zónami. Varný panel umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie. Ovládanie prístroja je riešené dotykovo, Funkcia Power Boost vám umožní o 50% rýchlejšie uvedenie do varu.

Idukčný varný panel

Umožňuje rýchle, bezpečné a čisté varenie, naviac s nízkou spotrebou energie. Dotykové ovládanie TouchSelect - zvoľte varnú zónu a jednoducho nastavte požadovaný stupeň výkonu. Timer s funkciou vypnutia automaticky, vypne označenú varnú zónu po uplynutí nastaveného času. Rám je z nehrdzavejúcej ocele a je nízky, preto je ideálny pre zabudovanie do existujúcich výrezov. 

Vynikajúce výsledky

17 stupňov nastavenia výkonu pre indukciu, presné ovládanie tepelného výkonu. Vylepšená funkcia PowerBoost v indukčnej doske Bosch PIE845BB1E značne urýchli proces varenia. Power Boost vám umožní o 50% rýchlejšie uvedenie do varu. Ďalšou výhodou je rozpoznanie prítomnosti hrnca, teda ohrievanie sa nespustí, keď na indukcii nebude položený žiaden riad.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 79.5 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Indukčné

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch PIE845BB1E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami