Bosch PKE645D17E

17× Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Sklokeramická varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost: Nie, Detská poistka: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 6,6 kW, čierna farba, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 4,8 cm, Šírka: 58,3 cm, Hĺbka: 51,3 cm. Viac info


Cena 216,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,34 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 21,70 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

17×

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

16 + nakupů

Zobraziť 17 recenzií

Popis produktu

Sklokeramická varná doska Bosch PKE645D17E s nerezovým rámčekom sa ľahko udržiava a vďaka jednoduchému dizajnu sa hodí do každej kuchyne. Je vybavená detskou poistkou, ktorá zamkne ovládanie a chráni tak vaše deti i vás. Doska ponúka štyri varné zóny HighSpeed. Tento nový vylepšený sklokeramický povrch umožňuje vyššiu teplotnú záťaž. Výhrevné telesá umožňujú až o 20 % kratšie časy uvedenia do varu a prudšie osmaženie čerstvého mäsa. Lepšie sa vám tiež podarí smažiť hlboko zmrazené produkty. Digitálny ukazovateľ TopControl je integrovaný do sklokeramického povrchu a informuje priebežne o nastavenom stupni výkonu príslušnej varnej zóny. Jednoduché senzorové ovládanie TouchSelect vám umožní jednoduché nastavenie jedného zo 17 stupňov výkonu.

Klasický dizajn s rámom

Sklokeramická varná doska Bosch PKE645D17E zaujme nielen mnohými skvelými a využiteľnými funkciami, ale aj svojim klasickým čiernym vzhľadom s nerezovým rámom. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale. Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje dvojstupňový ukazovateľ zostatkového tepla pre každú varnú zónu.

Varné zóny

Nový, lepší HighSpeed - sklokeramický povrch s možnosťou vyššej teplotnej záťaže a prispôsobenie nastavenej teploty ohrevných telies umožňujú až o 20 % kratší čas uvedenia do varu a „prudšie“ opečenie čerstvého mäsa. A smaženie hlboko zmrazených pokrmov tiež ide ešte lepšie. Varná doska ponúka 4 varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Ovládate ich veľmi jednoducho a intuitívne senzorovým ovládaním TouchSelect, ktoré je umiestnené v prednej časti uprostred.

Top Control

Digitálny ukazovateľ integrovaný do sklokeramického povrchu varnej dosky priebežne informuje o nastavenom stupni výkonu príslušnej varnej zóny a o eventuálnom zvyšnom teple. Na prvý pohľad uvidíte, na aký stupeň výkonu sú varné zóny nastavené. Eventuálne zvyšné teplo môžete využiť.

Bezpečnostné vypínanie

Automatické bezpečnostné vypínanie vypne spotrebič vtedy, keď je už určitý čas bez prerušenia v prevádzke (v závislosti od stupňa výkonu alebo teploty). Už si nemusíte robiť starosti, že ste pred odchodom z domova spotrebič nevypli. Samozrejmosťou je aj praktická detská poistka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 58.3 cm
Typ varnej dosky Sklokeramická
Počet horákov/varných zón 4
Počet ovlád./ukazovat.výkonu 4
Funkcia Boost Nie
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Malá varná zóna (počet) 2
Štandardná varná zóna 1
Velká varná zóna (počet) 1
Flexi zóna Ne
Celkový príkon dosky 6.6 kW
Napájanie 230 V

Hodnotenie

4,8 / 5

17 recenzií Bosch PKE645D17E

86.7% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Sergej

1. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • dizajn, kvalita, dobre ovladanie
  • kovovy ram a esteticy vzhlad
  • dodany bez pripajaceho kablu
  • nedostatocne instrukcie na pripojenie

NAY rychle vybavenie objednavky, prijemny<br /> personal


Enas

2. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéAnna

3. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáBianka

2. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena