Bosch PUE611BB5E

  • Doprava zadarmo

Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Detská poistka, Ukazovateľ zbytkového tepla, Celkový príkon dosky: 4,6 kW, čierna farba, Výška: 5,1 cm, Šírka: 59,2 cm, Hĺbka: 52,2 cm. Viac info


Cena 332,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,66 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska so zaoblenými hranami Bosch PUE611BB5E so šírkou 60 cm v čiernej farbe má 4 varné zóny s funkciou PowerBoost a 17 stupňami výkonu. Z funkcií má časovač, PowerManagement, detskú poistku, indikátor zostatkového tepla.

Bosch PUE611BB5E

Indukčná varná doska Bosch PUE611BB5E zaujme nielen mnohými skvelými a využiteľnými funkciami, ale aj svojim moderným a neobyčajným vzhľadom. Poskytne rovnomernú distribúciu a rozloženie tepla, vďaka čomu je ideálna pre prípravu pokrmov na veľkej panvici alebo pekáči. Spolu s ostatnými spotrebičmi bude vaša kuchyňa pôsobiť naozaj dokonale. 

4 indukčné varné zóny

  • predná ľavá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
  • zadná ľavá: 180 mm, 1.8 kW (max. výkon 3.1 kW)
  • zadná pravá: 145 mm , 1.4 kW (max. výkon 2.2 kW)
  • predná pravá: 210 mm, 2.2 kW (max. výkon 3.7 kW)

Ovládanie TouchSelect

Varná doska je vybavená ovládacím panelom TouchSelect, vďaka ktorému budete jednoducho regulovať teplotu požadovanej zóny. Zvoľte si stupeň výkonu, ktorý potrebujete. Navyše s pidavnými funkciami ako QuickStart a ReStart bude varenie ešte jednoduhšie. 

Funkcia Power Boost

Inovatívna varná doska disponuje funkciou Power Boost, ktoré vylepšuje komfort používania a tiež zlepšuje výsledky varenia. S touto funkciou môžete nastaviť zvýšenie výkonu a taktiež aj uvedenie jedla do varu o 50% rýchlejšie.

Zapamätá si zvolené nastavenia 

Varná doska je vybavená funkciou ReStart, ktorá si po vypnutí varnej dosky uloží posledné zvolené nastavenia na krátku dobu do svojej pamäti. Po spustení varnej dosky po krátkej dobre sú pôvodné nastavenia stále k dispozícií. 

Začnite variť bez zbytočného čakania

Funkcia QuickStart detekuje, kam ste umiestnili nádobu, a automaticky zobrazí zodpovedajúcu varnú zónu na ovládacom paneli. Môžete začať ihneď a bez zbytočného odkladu zvoliť požadovaný stupeň výkonu.

Timer s funkciou vypnutia varnej zóny

Timer s funkciou vypnutia bezpečne vypne varnú zónu, akonáhle uplynie nastavený čas varenia.

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri používaní spotrebiča zabezpečuje 2-stupňový ukazovateľ zostatkového tepla, ktorý má každá varná zóna. Vďaka tomu vidíte či spotrebič už vychladol a či je bezpečné dotknúť sa ho a prípadne umyť či niečo naň položiť alebo nie. Okrem toho je súčasťou dosky aj detská poistka, rozpoznanie prítomnosti hrnca, funkcia powerManagement - nastavenie maximálneho príkonu dosky, hlavný vypínač, blokácia ovládacieho panelu na 20 s pri čistení počas varenia a ukazovateľ spotreby energie.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.2 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 4.6 kW
Napájanie 230 V

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch PUE611BB5E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami