Bosch PWS 700-125

  • Zľava 13 %

Uhlová brúska, Typ brúsky: Elektrická, Príkon: 700 W, Priemer kotúča: 125 mm, Otáčky bez zaťaženia: 11000 ot./min., Hmotnosť: 1800 g. Viac info


Cena 51,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 59,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,04 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktná a ľahká uhlová brúska Bosch PWS 700-125 zaručuje kontrolovanú a bezpečnú manipuláciu. Flexibilné a všestranné použitie vďaka silnému motoru - na rezanie, skracovanie, brúsenie a kefovanie kovu, obkladačiek. Jednoduchá obsluha vďaka beznástrojového nastavenia ochranného krytu. S príkonom motora 701 W je táto brúska určená pre kotúče s priemerom do 125 mm. Nepretržitý chod brúsenia zaručuje nízka hmotnosť len 1,7 kg. Výhodou je jednoduchá výmena kotúča bez použitia nástrojov a jej komfortné uchopenie pri práci vďaka montáži rukoväte na obidvoch stranách.

Vlastnosti a výhody Bosch PWS 700-125

  • Aretácia vretena
  • Ochranný kryt
  • Rýchlonastaviteľný ochranný kryt
  • Rukoväť pravá a ľavá
  • Bosch Dust Protection System

Vypnutie po výpadku napájania

Ochrana proti opätovnému spusteniu je bezpečnostné opatrenia, ktoré chráni náradie pred automatickým opätovným spustením po výpadku napájania alebo náhodnej strate výkonu.

Dlhšia životnosť

Bosch Dust Protection System je patentovaný systém proti prachu, ktorý vytvára utesnenie vnútorných systémov náradia na minimalizovanie opotrebovania spôsobené prachovými časticami. Pridaná protiprachová bariéra prispieva k výrazne vyššej životnosti.

Bezkľúčová výmena

Aretácia vretena zaisťuje vreteno náradia, keď nie je v prevádzke, a umožňuje jednoduchú výmenu príslušenstva bez náradia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 700 W
Typ brúsky Elektrická

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch PWS 700-125

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami