Bosch SGS4HVI33E


Maximálna hlučnosť: 46 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 13, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 549,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca umývačka riadu Bosch SGS4HVI33E, nerezové prevedenie, kapacita 13 obedových súprav riadu, 6 programov, 3 špeciálne funkcie, dávkovací asistent, príborová zásuvka VarioDrawer, 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic, ukazovateľ zostávajúceho času programu v minútach, rozmery spotrebiča (V׊×H): 84.5×60×60 cm

Bosch SGS4HVI33E

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SGS4HVI33E Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu a to so 100% výsledkami. 

Programy a funkcie

  • 6 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Predumytie
  • 3 špeciálne funkcie: Extra sušenie, Polovičná náplň, SpeedPerfect+
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Flexibilný systém košov

Vnútro umývačky riadu je vybavené košmi VarioFlex a príporovou zásuvkou VarioDrawer. Tento systém košov je zárukou vysokej flexibility a pohodlia pri manipulácií s košmi. Výhodou je tiež že si môžete prispôsobiť koše podľa druhu vkladaného riadu, s čím vám pomôžu červeno označené úchytky.

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 46 dB).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 13
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SGS4HVI33E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené