Bosch SGV2ITX22E


Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 48 dB, Počet súprav riadu: 12, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 499,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 625,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu Bosch SGV2ITX22E, energetická trieda E, šírka 60 cm, umyje 12 súprav riadu, spotreba vody na cyklus 10,5 litra, 4 umývacie programy, funkcia Extra sušenie, funkcia Polovičná náplň a SpeedPerfect, program Machine Care, technológia ActiveWater pre efektívne umývanie, červené svetlo InfoLight premietajúce sa na podlahu, systém AquaStop, dávkovací asistent tabliet, motor EcoSilence, zvukové upozornenie na konci programu, odložený štart o 3,6 až 9 hodín, hlučnosť pri umývaní 48 dB, rozmery (VxŠxH): 81,5 x 59,8 x 55 cm

Bosch SGV2ITX22E

Plne integrovaná umývačka riadu Bosch SGV2ITX22E na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 12 obedových súprav riadu, preto je vhodná aj do väčších domácností. Vďaka tak veľkej kapacite bude i veľké množstvo riadu dokonale umyté bez námahy a straty času. 

Programy a funkcie

  • 4 programy: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C
  • 3 špeciálne funkcie: Extra sušenie, Polovičná náplň, SpeedPerfect
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

InfoLight

Vstavaná umývačka riadu Bosch disponuje veľmi praktickou funkciou- InfoLight. Vďaka tejto funkcií vás umývačka informuje či prebieha stále umývací program alebo už skončil, a zobrazí červenú kontrolku na podlahe

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 48 dB).

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 48 dB
Počet súprav riadu 12
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SGV2ITX22E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené