Bosch SMD6ECX04E


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 40 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 8, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 1 089,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 21,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plne integrovaná smart umývačka riadu Bosch SMD6ECX04E série 6 ponúka kapacitu pre 14 obedových súprav riadu. Disponuje hygienickými programami, košmi Max Flex, technológiou EfficientDry, dávkovacím asistentom, motorom EcoSilence Drive, príborovou zásuvkou VarioDrawer a AquaStop. Umožňuje tiež pripojenie k WiFi a ovládanie prostredníctvom aplikácie. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Automatické otváranie dverí

Dvere umývačky riadu sa vďaka funkcii EfficientDry otvárajú automaticky po ukončení programu, čo zabraňuje kondenzácii a šetrne ochladzuje riad. Tento praktický a úsporný spôsob sušenia zabezpečuje, že váš riad je ihneď pripravený na uloženie, bez nutnosti utierania. 

Dokonale čistý riad

Vírusy ako korona a chrípka sú účinne eliminované v programe Eco 50 °C, čo bolo testované Inštitútom pre integratívnu hygienu a virológiu (štítok 1. úrovne hygieny). Výrazne vyššiu úroveň hygieny možno dosiahnuť pomocou programov s vyššou teplotou, ktoré sú účinné proti odolnejším vírusom, vrátane obalených a neobalených vírusov. To bolo potvrdené pre program Intenzívny 70 °C a údržbový program Starostlivosť o umývačku (štítok 3. úrovne hygieny). 

Príborová zásuvka VarioDrawer

Zásuvka VarioDrawer predstavuje odkladacie miesto navyše v hornej časti umývačky riadu. Je to ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby, napr. naberačky alebo metličky, a dokonca sa hodí aj pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchšie plnenie umývačky riadu a ponecháva viac miesta v spodnom koši. Vďaka tomu vaša umývačka umožňuje flexibilnejšie a pohodlnejšie vkladanie riadu.

AquaStop

Už sa viac nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia WiFi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a ovládať umývačku na diaľku. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connect. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý.

Systém košov

 • koše Max Flex s červeno označenými pohyblivými časťami
 • Extra Clean Zone
 • príborová zásuvka VarioDrawer
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic
 • výsuvný systém Easy Slide - kolieska s guličkovými ložiskami pre nízke trenie v hornom koši
 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši
 • farebné protišmykové ochranné pásky v hornom koši
 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v hornom koši
 • 6 radov sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky s prednou časťou z mäkkého silikónu v hornom koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky v spodnom koši

Upozornenie: predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 40 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SMD6ECX04E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami