Bosch SMH4EVX00E


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 75 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Cena 619,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 729,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,40 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná, plne integrovaná smart umývačka riadu Bosch SMH4EVX00E série 4 na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav riadu. Na výber máte zo 6 programov a 4 špeciálnych funkcií. Je vybavená dávkovacím asistentom, svetelným indikátorom na podlahu InfoLight, automatickým otváraním dvierok, LED displejom, motorom EcoSilence Drive, príborovou zásuvkou, košmi VarioFlex, systémom AquaStop a Eco programom. Umývačku je možné ovládať cez aplikáciu HomeConnect. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Automatické otváranie dvierok

S funkciou EfficientDry sa po ukončení programu automaticky otvoria dvierka umývačky. Táto praktická funkcia zdokonaľuje proces sušenia, zabraňuje kondenzácii a šetrne ochladzuje riad, ktorý je tak pripravený rovno na uloženie, bez toho aby ste ho museli ešte utierať. Navyše tým tiež šetríte energiu.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša. Je tak pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Záručuje tiež že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný po celom priestore umývačky.

Hygienické programy

Vírusy ako korona a chrípka sú účinne eliminované v programe Eco 50 °C, čo bolo testované Inštitútom pre integratívnu hygienu a virológiu (štítok 1. úrovne hygieny). Výrazne vyššiu úroveň hygieny možno dosiahnuť pomocou programov s vyššou teplotou, ktoré sú účinné proti odolnejším vírusom, vrátane obalených a neobalených vírusov. To bolo potvrdené pre program Intenzívny 70 °C a údržbový program Starostlivosť o umývačku (štítok 3. úrovne hygieny).

Príborová zásuvka

Zásuvka VarioDrawer je odkladacia úroveň naviac v hornej časti umývačiek riadu. Je to ideálne miesto pre príbory a malé kuchynské potreby, napr. naberačky alebo metličky, a dokonca sa hodí aj pre espresso šálky. Tento systém poskytuje jednoduchší plnení vašej umývačky riadu a ponecháva viac miesta v spodnom koši.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu sa postará o efektívne a bezpečné umývanie bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia WiFi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom, ovládať spotrebič na diaľku a využívať rôzne praktické funkcie. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connect. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša.

Programy a špeciálne funkcie

 • 6 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Obľúbený
 • predvolený Obľúbený program: Predumytie
 • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, EfficientDry, Polovičná náplň, SpeedPerfect+
 • program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
 • doplnkové funkcie dostupné v aplikácii Home Connect: Hygiena Plus, Silence on demand 

Systém košov

 • VarioFlex systém košov
 • príborová zásuvka VarioDrawer
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic
 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši
 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v hornom koši
 • 4 rady sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • 2 výklopné etažéry na šálky v hornom koši

Upozornenie: predná krycia doska nie je súčasťou umývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SMH4EVX00E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami