Bosch SMS4HTW33E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy v 16 predajniach

Cena:
409,00 €

Pôvodná cena 435,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,18 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu Bosch SMS4HTW33E v bielej farbe na jeden umývací cyklus umyje až 12 obedových súprav riadu. K dispozícií je 6 programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, extra sušenie, polovičná náplň, SpeedPerfect+. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia, a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabárni prípadnemu vytopeniu. Disponuje aj samočistiacim filtračním systémom s trojvrstvovým zvleným filtrom, dávkovacím asistentom a EcoSilence Drive. Maximálna dosahovaná hlučnosť nepresahuje 46 dB a pri tichom programe dosahuje len 44 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 6 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Zvážte aj tento produkt

Siemens SN23EI14CE Siemens SN23EI14CE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Voľne stojaca umývačka riadu Siemens SN23EI14CE sa stane spoľahlivým pomocníkom v každej domácnosti. Umývačka v antikoróznom prevedení s povrchovou úpravou antiFingerprint, skvelo zapadne do akejkoľvek kuchyne. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. K dispozícií sú 6 programy a 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Intensive Zone, Polovičná náplň a varioSpeed Plus on demand. Ďalej je vybavená AquaSensor, Load Sensor, iQdrive, autoOpen dry, dávkovacím asistentom a samočistiacím filtračným systémom. Nechýba technológia aquaStop- doživotná záruka na škody spôsobené vodou. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 44 dB.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 44 dB
 • Počet programov: 6
 • Počet súprav riadu: 13

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bosch SMS4HTW33E

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť vaše riady, tak určite umývačka riadu Bosch SMS4HTW33E. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 12 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu a to so 100% výsledkami.

Programy a špeciálne funkcie

 • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Tichý 50°C, Predumytie
 • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, Polovičná náplň, SpeedPerfect+
 • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
 • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Dlhšie žiarivé poháre

Typ vody na umývanie veľmi vplýva na sklo a jemnú keramiku, kde môže vzniknuť korózia skla alebo iné. Prednosťou tejto umývačky Bosh je že disponuje technológiou na ochranu skla. Táto technológia ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že riad bude vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. 

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné umývanie 

Senzor naplnenia presne rozozná, koľko vody treba použiť pre dané množstvo riadu. Využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla a tak zistí váhu vloženého riadu. Pri väčšom množstve riadu, kedy je potrebné nechať riad odmočiť, je potrebné pridať viacej vody. Senzor tak optimálne využíva vodu, dokonca aj pri umývaní polovičnej alebo čiastočne plnej. Prínáša dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetrí čas, peniaze aj životné prostredie. 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Flexibilný systém košov

Vnútro umývačky riadu je vybavené košmi VarioFlex. Tento systém košov je zárukou vysokej flexibility a pohodlia pri manipulácií s košmi.

 • VarioFlex systém košov
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v hornom koši
 • 4 rady sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • variabilný kôš na príbory v spodnom koši
 • odkladacia plocha na šálky v hornom koši

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wifi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška. 

Výhody: 

 • Easy Start- odporučí správny program
 • Obľúbený program- jednoducho si uložíte váš obľúbený program spolu s prídavnou funkciou a neskôr ho spustíte stlačením jedného tlačidla v aplikácií Home Connect alebo na ovládacom panely
 • Počítadlo tabliet- sleduje vašu spotrebu a informuje vás o potrebe tabliet 
 • Notifikácie- dozviete sa momentálny stav programu a užitočné informácie 
 • Diaľková diagnostika- vyhľadá problém a dá vám presne pokyny

 

Pripojené súbory

IL_SK_2072169 [*.pdf, 984.06 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 46 dB
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 12
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 47,646 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 46 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 312 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 12
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,9 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 198 kWh
Ročná spotreba vody: 2090 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 82 kWh

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: SMS4HTW33E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore