Bosch SMV46TX02E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Balíček Finish ako darček po registrácii

Cena:
699,00 €

Pôvodná cena 865,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 27,96 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV46TX02E v energetickej triede A+++ s kapacitou 14 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín, program starostlivosti o umývačku a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, polovičná náplň, Extra sušenie. Disponuje motorom EcoSilence Drive s maximálnou hlučnosťou 43 dB. Ovládanie je umiestnené zhora prostredníctvom tlačidiel s LED indikátormi. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla s akustickým signálom konca programu doplnených displejom a InfoLight, ukazovateľ zostatkového času. Vnútorné vybavenie pozostáva z XXL VarioFlex Pro systému košov a príborovej zásuvky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do 3 polôh a má 6 sklopných priehradiek a priehradku 2 výklopné etažéry na malé hrnčeky, dolný kôš má 8 sklopných priehradkok na taniere, 2 x odkladaciu priehradku na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Bosch SMV46TX02E vybavená funkciou Aqua stop. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 19 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Siemens SN736X19NE Siemens SN736X19NE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Plne integrovaná umývačka riadu Siemens SN736X19NE je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládaná je zhora pomocou ovládacieho panela. Kapacita pre umývanie je 14 obedových súprav. Ponúka 6 umývacích programov, 3 špeciálne funkcie a program pre strarostlivosť o umývačku. Využíva technológiu umývania speedMatic - hydraulický systém s ekologickou distribúciou vody. K dispozícii je praktický dávkovací asistent, AquaSenzor naplnenia a tiež auto funkcia 3 in 1. Systém vnútorných košov umývačky Siemens SN736X19NE pozostáva z príborovej zásuvky Vario a XXL strieborných košov s madlom. Horný kôš je výškovo nastaviteľný pomocou 3-násobného RackMaticu. Pre bezpečnosť disponuje umývačka AquaStop, elektronickou deaktiváciou tlačidiel a predným ochranným plechom (pre podstavbu na ochranu pred parou). K dispozícii má užitočné ukazovateľe zostatkového času, ukazovateľ priebehu programu, elektronické ukazovateľe nedostatku soli a leštidla a tiež časovú predvoľbu 1-24 hod. Sveteľný lúč InfoLight je premietaný počas prevádzky umývačky na zem s modrým svetlom. Šírka 59,8 cm.

Základné parametre

 • Šírka: 59,8 cm
 • Maximálna hlučnosť: 44 dB
 • Trieda energ.účinnosti: A++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

ActiveWater

Vstavaná umývačka riadu Bosch SMV46TX02E využíva pri umývaní preplachovaciu technológiu ActiveWater, ktorá zabezpečí čistý riad. Technológia je navyše ekologická, nakoľko dokáže rozvrhnúť potrebné množstvo vody. Hydraulické komponenty vo vnútri, horná sprcha alebo vlnité samočistiace filtre dbajú o správne filtrovanie vody v čo najkratšom čase. Takýmto spôsobom sa šetrí voda aj elektrická energia. Okrem správneho nastavenia zohráva svoju úlohu aj filtračná jednotka, ohrev vody a čerpadlo.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určený na reguláciu spotreby vody. Automaticky sa zisťuje typ riadov a stupeň znečistenia pomocou svetelného lúča, ktorý riadi umývací proces. Ak zistí väčšie znečistenie riadu zostatkami jedla či tuku a pod. tak automaticky prispôsobí proces oplachovania a ak je riad ešte špinavý, proces oplachovania pokračuje až do úplného dôkladného opláchnutia riadu. Po umytí máte istotu, že riad bude dôkladne čistý.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a výkonným motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Funkcia LoadSensor

Táto funkcia automaticky šetrí vodu aj energiu pri umývaní menšieho množstva riadu. Množstvo riadu detekuje otočný senzor, ktorý rozoznáva hladinu vody. Pre väčšie množstvo riadu je potrebné použiť viac vody, aby sa odmočilo a hladina vody sa vtedy znižuje. V tomto prípade si umývačka sama nadávkuje väčšie množstvo vody. Pre umytie menšieho množstva riadu spotrebuje menej vody. Senzor poskytuje optimálne využitie vody tak pri plnej ako aj pri polovičnej náplni.

Sušenie Zeolith

Mnoho umývačiek riadu vie umývať riad, ale nie všetky aj dokonale usušia. Riady vyrobené z plastu často zostanú mokré a musia byť utreté ručne. Technológia Zeolith dosahuje vynikajúce výsledky sušenia pri použití oveľa menej energie než bežné umývačky riadu. Prírodný materiál zeolit premieňa vlhkosť na teplo a tak zaisťuje úsporné a perfektné sušenie skla, porcelánu a dokonca aj plastového riadu. 

Vlastnosti

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 43 dB).

 • 6 programov: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, Hodinový 65 °C, rýchly 45 °C
 • Počet špeciálnych funkcií 3: VarioSpeed Plus, polovičná náplň, Extra sušenie
 • 4 umývacie teploty
 • odložený štart 1 - 24 hodín
 • program starostlivosti o umývačku
 • InfoLight
 • ukazovateľ zostatkového času v minútach
 • akustický signál ukončenia programu
 • šírka 60 cm

Systém vnútorných košov VarioFlex Pro a príborová zásuvka Vario Pro predstavuje vyššiu flexibilitu v hornom a dolnom koši. Horný kôš s 3 výškovo nastaviteľnými polohami pomocou systému RackMatic je vybavený posuvnými prvkami (6 sklopných priehradok a 2 výklopné etažéry na šálky). V spodnom koši je 8 sklopných priehradok 2 x odkladacia priehradka na hrnčeky a špeciálny držiak na poháre. Treťou úrovňou je príborová zásuvka Vario Pro.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
iTyp displeja: LCD
Maximálna hlučnosť: 42 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Nie
Model: SMV46TX02E
Dĺžka hadice: 1,65 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,9 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: och.plech proti pare

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,75 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 4242005026364

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore