Siemens SN236I02GE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
399,00 €

Pôvodná cena 459,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu SIEMENS SN236I02GE v nerezovom prevedení a v energetickej triede A++ umyje až 12 jedálenských sád. Výkonný motor IQdrive pre správny chod. Disponuje nastaviteľnými košmi, priehľadným displejom a užitočnými funkciami ako Aquastop, odložený štart, starostlivosť o umývačku a iné. Pri umytí využíva 5 rôznych teplôt, na cyklus spotrebuje 9,5 l vody. V ponuke je 6 programov na umytie (Eco 50°C, sklo 40°C, hodinový 65°C). Hlučnosť umývačky je len 44 dB, umývanie vás nebude vyrušovať. So šírkou 60 cm ju umiestnite aj do vašej kuchyne. Umývačka SIEMENS SN236I02GE šetrí váš čas a peniaze.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Bosch SMS88TI36E Bosch SMS88TI36E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca smart umývačka riadu Bosch SMS88TI36E v nerezovom prevedení so šírkou 60 cm, na jeden umývací cyklus účinne umyje až 13 obedových súprav. Je zaradená do úspornej energetickej triedy A+++, ktorá využíva len minimálne množstvo energie. Poteší vás tichá prevádzka, ktorá neprekročí hlučnosť 42 dB. Umývacie programy sú nielenže účinné, ale aj šetrné k riadu. Nápomocný displej zobrazuje všetky aktuálne informácie o prevádzke spotrebiča. Dokonca inteligentný spotrebič môžete ovládať pomocou aplikácie, na základe systému Home Connect. S funkciou časovej predvoľby si môžete nastaviť čas štartu 1-24 hod.. Proti škodám spôsobeným vodou vás 100% chráni technológia AquaStop.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 42 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
  • Počet programov: 8

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

SIEMENS SN236I02GE

Vďaka dostatočne veľkej kapacite umývačky riadu Siemens SN236I02GE, ktorá je prispôsobená pre 12 jedálenských súprav, môžete naraz a bez námahy umyť riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 9,5 l (program ECO 50) vody pre optimálne výsledky umývania. Vybrať si môžete zo 6 umývacích programov. Ak trváte na tichej prevádzke, táto umývačka s hlučnosťou len 44 decibelov splní vaše požiadavky.

 

Umývacie programy

Na výber máte zo 6 programov a 5 teplôt vody. Programy sú nasledovné: program auto 45 -65 °C, Eco 50 °C, ďalej šetrný program určený pre starostlivosť o sklo pri 40 °C. Intenzívny program pri 70 °C si poradí aj so silne znečisteným riadom, ktorý má dokonca aj zaschnuté zvyšky jedla. Ďalej má hodinový program a predumytie. Z programov si jednoducho vyberiete ten najvhodnejší pre práve znečistený riad. Okrem týchto programov má umývačka aj 3 špeciálne, a to varioSpeed Plus, intensiveZone a extra sušenie.

Funkcia AquaStop

Systém AquaStop zabezpečuje vnútornú aj vonkajšiu ochranu umývačky. Zabraňuje úniku vody v prípade poškodenia prívodnej hadice. V prípade úniku vody do havarijnej nádoby systém úplne zastaví činnosť umývačky.

 

VarioSpeed Plus

Zvolením tejto obľúbenej funkcie si skrátite čas takmer každého umývacieho programu až o neskutočných 66 %. Riad tak bude umytý a vysušený až 3x rýchlejšie! Nemajte však predsudky, skrátenie nemá vplyv na výsledok. Riad bude optimálne čistý, žiarivý a suchý zároveň. Túto funkciu však nemožno využiť pri rýchlom programe a predumytí. 

Extra sušenie

Vďaka tejto funkcii môžete mať dokonale suché riady dokonca i pri použití krátkych programov. Trieda účinnosti sušenia dosahuje hodnotu A, čo je najlepší možný výsledok. Umývačka vďaka prídavným programom šetrí váš čas a vy tak máte viac času pre seba a rodinu.

 

Komfortné uloženie riadov

Koše varioFlex Plus ponúkajú naozaj efektívne využitie každého jedného miesta. Horný kôs je výškovo nastaviteľný vďaka 3-násobnému rackMaticu. Okrem nastaviteľnosti ponúka ešte aj sklopné priehradky na uloženie riadov, priehradkou na príbory a plochou pre hrnčeky. Spodný kôš disponuje až štyrmi sklopnými priehradkami na taniere a priehradkou na príbory.

IntensiveZone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu intensiveZone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

 

Údržba a dávkovací asistent

Program staroslivosť o zariadenie sa stará o správny a bezproblémový chod umývačky. Upozorní na nedostatok soli či leštidla. Ďalšou užitočnou funkciou je dávkovací asistent, ktorý dbá na to, aby sa umývacia tableta rozpustila a rozptýlila sa do celého priestoru umývačky a zanechala riad krásny a čistý. Navyše každá tableta sa vďaka tejto funkcii maximálne využije čo prinesie želaný výsledok. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 6
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 49 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,9 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 258 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 210 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 12
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SN236I02GE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore