Siemens SN258W02ME

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
629,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 25,16 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu Siemens SN236W02ME, ktorá zaujme vysokou úsporou energie, je zaradená do energetickej triedy A++. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 14 obedových súprav riadu, preto je vhodná aj do väčších domácností. Vďaka jej veľkej kapacite bude i veľké množstvo riadu dokonale umyté bez námahy a straty času. K dispozícii je 8 programov umývania. Je vybavená príborovou zásuvkou Vario, ktorá poslúži aj pre naberačky, nože alebo aj šálky na espresso. Výškovo nastaviteľný horný kôš flexibilne prispôsobíte pre uloženie ďalšieho riadu a zväčšenie priestoru. Ďalej má vo výbave napríklad AquaSenzor, resp. senzor naplnenia. Tieto sa postarajú o to aby sa využívalo primerané množstvo vody. Samozrejmosťou je aj možnosť odloženého štartu. O bezpečnosť umývačky sa postará funkcia AquaStop.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu
Popis produktu

 

 

Úsporná umývačka riadu varioSpeed plus

Vďaka dostatočne veľkej kapacite umývačky riadu Siemens SN258W02ME, ktorá je prispôsobená až pre 14 jedálenských súprav, môžete naraz a bez námahy umyť riad aj po rodinnej oslave. Oceníte veľmi hospodárne využitie vody - spotreba iba 9,5 l (program ECO) vody pre optimálne výsledky umývania. Vybrať si môžete zo 8 umývacích programov. Ak trváte na tichej prevádzke, táto umývačka s hlučnosťou len 39 dB. Umývačka varioSpeed Plus umyje riad 3 x rýchlejšie. Jej nalepšími benefitmi sú:

 • varioSpeed Plus: 3 x rýchlejšie umývanie a sušenie so žiarivými výsledkami.
 • VarioFlex koše: ponúkajú flexibilné a pohodlné ukladanie riadu aj s príborovou zásuvkou.
 • Automatický program: stlačením tlačidla riadi celý proces umývania s dokonalým výsledkom.
 • Energetická trieda A++: zaručí úsporné umývanie.
 • Extrémne tichá: s hlučnosťou 39 dB je vhodná aj do otvorených kuchýň.

Programy a funkcie

 • 8 umývacích programov: Intenzívny 70 °C – silne zašpinené hrnce, panvice, nechúlostivé riady a príbory, Automatický – 45–65 °C – program sa optimalizuje podľa znečistenia,  Eco 50 °C – bežný každodenný cyklus, Tichý 50 °C – veľmi tichý program vhodný v noci, Sklo 40 °C – krehké druhy riadov, 1 Hodina 65 °C – ľahko zaschnuté zvyšky jedál , Rýchly 45 °C – rýchly program pre chúlostivý riad, Predumývanie – studené opláchnutie, medziumývanie
 • 4 špeciálne funkcie: intensiveZone, varioSpeed Plus, hygienaPlus, extra sušenie
 • program starostlivosť o umývačku
 • 5 umývacích teplôt

Základné informácie:

 • Energetická trieda: A++
 • Počet sád: 14
 • Trieda účinnosti umývania: A
 • Trieda účinnosti sušenia: A
 • Spotreba vody: 9,5l
 • Rozmery: 84,5×60×60cm (VxŠxH)

Unikátny motor iQdrive

Dopraje si kvalitnú umývačku, ktorá je nielen maximálne výkonná, ale navyše i spoľahlivá, tichá a úsporná. Jej prednosťou je totiž unikátny motor iQdrive, ktorý je maximálne odolný voči opotrebovaniu, takže poslúži výnimočne dlhý čas. Okrem toho je umývačka veľmi úsporná a tiež mimoriadne tichá. Tak zaistí bezchybné výsledky bez nadmerného a nepríjemného hluku.

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Výškovo nastaviteľný horný kôš

Väčšina umývačiek riadu Siemens je vybavená výškovo nastaviteľným horným košom pre flexibilné ukladanie riadu rôznych rozmerov. Ak potrebujete uložiť vysoké poháre do horného koša alebo veľké taniere do spodného koša, prispôsobením výšky horného koša môžete jednoducho umiestniť aj veľký riad.

Bezpečnostný systém aquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Výmeník tepla

Umývačky riadu s výmenníkmi tepla dokážu zaobchádzať s cenným sklom a porcelánom s mimoriadnou starostlivosťou a bez rizika. Voda sa predhrieva v umývacom priestore, aby nedochádzalo k teplotným šokom.

Príborová zásuvka.

Príborová zásuvka ponúka dodatočnú úložnú úroveň. Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu neponúka priestor len pre príbory, ale aj pre naberačky, šalátové servírovacie príbory a dokonca aj menšie porcelánové kúsky ako napr. Šálky na espresso. A keďže v spodnom koši už nie je kôš na príbory, je tu teraz miesto pre celkovo 14 súprav riadu.

IntensiveZone

Ak zvolíte prídavnú funkciu intensiveZonezvýši sa tlak na tryskách na veľmi znečistený riad v dolnom koši. Pre horný kôš zostane program nezmenený a chúlostivý riad bude aj naďalej šetrne umývaný.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 39 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 8
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Siemens
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 56 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,93 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 266 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: SN258W02ME

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore