Bosch SPI2IKS10E


Maximálna hlučnosť: 48 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 499,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart vstavaná umývačka riadu Bosch SPI2IKS10E so šírkou 45 cm. Zmestí sa do nej až 9 súprav riadu. Vybrať si môžete z 5 programov a 3 funkcií, vrátane ExtraDry programu pre suchý riad. Hlučnosť motora EcoSilence Drive je len 48 dB. Vybavená funkciou ActiveWater, dávkovacím asistentom, Silence on demand, AquaStop systémom aj samočistiacim filtrom. Technológia Home Connect umožní ovládanie umývačky na diaľku prostredníctvom Wi-Fi.

Bosch SPI2IKS10E

 Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SPI2IKS10E. Na jeden umývací cyklus účinne umyje 9 obedových súprav. Bez problémov a maximálne efektívne umyje riad a to so 100% výsledkami

Programy a špeciálne funkcie:

 • 5 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Predumytie

 • 3 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, SpeedPerfect

 • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

 • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a výkonným motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wi-Fi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša. 

Systém košov

 • štandardné koše

 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši

 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša

 • výškovo nastaviteľný horný kôš

 • priehradka na príbory v hornom koši

 • variabilný kôš na príbory v dolnom koši

 • 2 výklopné etažéry na šálky v hornom koši

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 48 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SPI2IKS10E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené