Bosch SPS66TI01E

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
509,00 €

Pôvodná cena 698,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,18 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu Bosch SPS66TI01E v nerezovom prevedení v energetickej triede A+++. Kapacita pre 10 jedálenských súprav. K dispozícii je 6 umývacích programov s možnosťou odloženého štartu 1 - 24 hodín a 3 špeciálne funkcie: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušenie. Disponuje motorom EcoSilence Drive s maximálnou hlučnosťou 43 dB a ostekovacím ramenom DuoPower v hornom koši. Ovládanie je umiestnené v predu prostredníctvom tlačidiel doplnených displejom. K dispozícii je elektronický ukazovateľ nedostatku soli a leštidla. Vnútorné vybavenie pozostáva z VarioFlex systému košov s červenými úchopovými časťami a príborovej zásuvky Vario Pro. Horný kôš je nastaviteľný do 3 polôh a má 3 sklopné priehradky a odkladaciu priehradku na hrnčeky, dolný kôš má 4 sklopné priehradky na taniere, odkladaciu plochu pre hrnčeky a špeciálny držiak pre poháre. Pre bezpečnosť pred pretetečím je umývačka Bosch SPS66TI01E vybavená funkciou Aqua stop. Šírka 45 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 27 %
Popis produktu

 

 

ActiveWater

Umávačka riadu Bosch SPS66TI01E využíva pri umývaní preplachovaciu technológiu ActiveWater, ktorá zabezpečí čistý riad. Technológia je navyše ekologická, nakoľko dokáže rozvrhnúť potrebné množstvo vody. Hydraulické komponenty vo vnútri, horná sprcha alebo vlnité samočistiace filtre dbajú o správne filtrovanie vody v čo najkratšo čase. Takýmto spôsobom sa šetrí voda aj elektrická energia. Okrem správneho nastavenia zohráva svoju úlohu aj filtračná jednotka, ohrev vody a čerpadlo.

AquaSensor

Systém AquaSensor je určený na reguláciu spotreby vody. Automaticky sa zisťuje typ riadov a stupeň znečistenia pomocou svetelného lúča, ktorý riadi umývací proces. Ak zistí väčšie znečistenie riadu zostatkami jedla či tuku a pod. tak automaticky prispôsobí proces oplachovania a ak je riad ešte špinavý, proces oplachovania pokračuje až do úplného dôkladného opláchnutia riadu. Po umytí máte istotu, že riad bude dôkladne čistý.

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

 

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a výkonným motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky, bez hluku.

Vlastnosti

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 43 dB).

  • 6 programov: intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, sklo 40 °C
  • Počet špeciálnych funkcií 3: VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušenie
  • 6 umývacích teplôt
  • odložený štart 1 - 24 hodín
  • šírka 45 cm

Systém vnútorných košov VarioFlex Pro predstavuje vyššiu flexibilitu v hornom a dolnom koši. Horný kôš je nastaviteľný do 3 výšok pomocou systému RackMatic a 3 sklopnými priehradkami a odkladacou priehradkou pre hrnčeky. Spodný kôš má 4 sklopné priehradky na taniere, odkladaciu plochu pre hrnčeky a špeciálny držiak pre poháre.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 10

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Celková spotreba: 0,66 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 188 kWh
Ročná spotreba vody: 2660 L

Funkcie

Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 195 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 4242005068616

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore