Bosch SPS6ZMI35E


Maximálna hlučnosť: 43 dB, Počet programov: 8, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart umývačka riadu Bosch SPS6ZMI35E v nerezovom prevedení a šírkou 45 cm umyje na jedno naplnenie 10 súprav riadu. Funkcia Intensive Zone pomáha efektívne odstraňovať nečistotu z hrncov a panvíc stlačením tlačidla. Inteligentnú umývačku riadu Bosch SPS6ZMI35E je možné ovládať na diaľku aj pomocou mobilného zariadenia. Zároveň je možné využiť aj ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Umývačka ponúka 8 umývacích programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, extra sušenie, Intensive Zone, SpeedPerfect+. Vnútorné košové vybavenie VarioFlex Pro umožňuje pohodlne uložiť všetok riad do 2 umývacích košov a príborovej zásuvky VarioDrawer Pro. Koše sú vybavené sklopnými tŕňmi a výklopnými etažérmi. Bezpečnosť v prípade poškodenia vodou zabezpečí AquaStop.

Bosch SPS6ZMI35E

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SPS6ZMI35E Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 10 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu a to so 100% výsledkami. Vnútorné vybavenie umývačky riadu pozostáva:

 • systém košov VarioFlex Pro
 • príborová zásuvka VarioDrawer Pro
 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši a v tretej úrovni ukladania
 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic
 • 3 rady sklopných tŕňov na taniere v hornom koši
 • 4 rady sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • výklopný etažér na šálky v hornom koši
 • výklopný etažér na šálky v spodnom košii
 • špeciálny držiak na poháre v spodnom koši

Programy a špeciálne funkcie

 • 8 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Krátky 60°C, Rýchly 45°C, Sklo 40°C, Tichý 50°C, Obľúbený program: Predumytie
 • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, Intensive Zone, SpeedPerfect+
 • Machine Care- program starostlivosti o umývačku riadu
 • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Dlhšie žiarivé poháre

Typ vody na umývanie veľmi vplýva na sklo a jemnú keramiku, kde môže vzniknuť korózia skla alebo iné. Prednosťou tejto umývačky Bosh je že disponuje technológiou na ochranu skla. Táto technológia ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že riad bude vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. 

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu Bosch SPS6ZMI35E zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Intensive Zone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu Intensive Zone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné umývanie 

Senzor naplnenia presne rozozná, koľko vody treba použiť pre dané množstvo riadu. Využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla a tak zistí váhu vloženého riadu. Pri väčšom množstve riadu, kedy je potrebné nechať riad odmočiť, je potrebné pridať viacej vody. Senzor tak optimálne využíva vodu, dokonca aj pri umývaní polovičnej alebo čiastočne plnej. Prínáša dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetrí čas, peniaze aj životné prostredie. 

Dokonale suchý riad s menšou spotrebou energie

Mnoho umývačiek riadu vie umývať riad, ale nie všetky aj dokonale usušia. Riady vyrobené z plastu často zostanú mokré a musia byť utreté ručne. Technológia Zeolith dosahuje vynikajúce výsledky sušenia pri použití oveľa menej energie, než bežné umývačky riadu. Prírodný materiál zeolit premieňa vlhkosť na teplo a tak zaisťuje úsporné a perfektné sušenie skla, porcelánu a dokonca aj plastového riadu. 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wifi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška. 

Výhody: 

 • Easy Start- odporučí správny program
 • Obľúbený program- jednoducho si uložíte váš obľúbený program spolu s prídavnou funkciou a neskôr ho spustíte stlačením jedného tlačidla v aplikácií Home Connect alebo na ovládacom panely
 • Počítadlo tabliet- sleduje vašu spotrebu a informuje vás o potrebe tabliet 
 • Notifikácie- dozviete sa momentálny stav programu a užitočné informácie 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 43 dB
Počet programov 8
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SPS6ZMI35E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené