Bosch SPU2HKS41E


Maximálna hlučnosť: 46 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 9, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 569,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart vstavaná umývačka riadu Bosch SPU2HKS41E šírkou 45 cm umyje na jedno naplnenie 9 súprav riadu. Inteligentnú umývačku riadu Bosch SPU2HKS41E je možné ovládať na diaľku aj pomocou mobilného zariadenia. Zároveň je možné využiť aj ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Umývačka ponúka 5 umývacích programov a 3 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, extra sušenie, SpeedPerfectPlus. Vnútorné košové vybavenie Vario umožňuje pohodlne uložiť všetok riad do 2 umývacích košov. Koše sú vybavené sklopnými tŕňmi a výklopnými etažérmi. Bezpečnosť v prípade poškodenia vodou zabezpečí AquaStop.

Bosch SPU2HKS41E

 Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SPU2HKS41E. Na jeden umývací cyklus účinne umyje 9 obedových súprav. Bez problémov a maximálne efektívne umyje riad a to so 100% výsledkami

Programy a špeciálne funkcie

  • 5 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Obľúbený program: Predumytie

  • 3 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, SpeedPerfectPlus

  • Machine Care- program starostlivosti o umývačku riadu:

  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Dlhšie žiarivé poháre

Typ vody na umývanie veľmi vplýva na sklo a jemnú keramiku, kde môže vzniknuť korózia skla alebo iné. Prednosťou tejto umývačky Bosh je že disponuje technológiou na ochranu skla. Táto technológia ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že riad bude vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. 

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu Bosch SPU2HKS41E zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné umývanie 

Senzor naplnenia presne rozozná, koľko vody treba použiť pre dané množstvo riadu. Využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla a tak zistí váhu vloženého riadu. Pri väčšom množstve riadu, kedy je potrebné nechať riad odmočiť, je potrebné pridať viacej vody. Senzor tak optimálne využíva vodu, dokonca aj pri umývaní polovičnej alebo čiastočne plnej. Prínáša dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetrí čas, peniaze aj životné prostredie. 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch SMV2ITX16E disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

Jednoduchšie ovládanie s aplikáciou Home Connect

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wifi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináška. 

Výhody: 

  • Easy Start- odporučí správny program
  • Obľúbený program- jednoducho si uložíte váš obľúbený program spolu s prídavnou funkciou a neskôr ho spustíte stlačením jedného tlačidla v aplikácií Home Connect alebo na ovládacom panely
  • Počítadlo tabliet- sleduje vašu spotrebu a informuje vás o potrebe tabliet 
  • Notifikácie- dozviete sa momentálny stav programu a užitočné informácie 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SPU2HKS41E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené