Bosch SPV4XMX16E

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Dostupné rozbalené kusy v 11 predajniach

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 615,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne zabudovateľná umývačka riadu Bosch SPV4XMX16E na jeden umývací cyklus umyje 10 obedových súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 48 dB a pri tichom programe dosahuje 45 dB. K dispozícií má 6 programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené ovládanie, Extra sušenie, Intensive Zone a SpeedPerfect+. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia, a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive, samočistiacim filtračným systém, svetelným bodom InfoLight a iným. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabráni prípadnému vytopeniu. Možné je ju pripojiť k smartfónu prostredníctvom Wi-Fi, kde ju môžete ovládať pomocou aplikácie Home Connet.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zadarmo
 • Zľava 19 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

Plne zabudovateľná umývačka riadu Bosch SPI6EMS23E so šírkou 45 cm na jeden umývací cyklus umyje 10 obedových súprav riadu. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 44 dB. K dispozícií má 8 programov a 4 špeciálne funkcie: vzdialené zapnutie, EfficientDry, Intensive Zone a SpeedPerfect+. AquaSenzor spolu s LoadSenzorom detekujú množstvo riadu a stupeň znečistenia a automaticky zvolia umývací program. Poteší dávkovacím asistentom, pohonom EcoSilence Drive, samočistiacim filtračným systémom. Nechýba tiež funkcia AquaStop, ktorá zabráni prípadnému vytopeniu. Možné je ju pripojiť k smartfónu prostredníctvom Wi-Fi, kde ju môžete ovládať pomocou aplikácie Home Connet. Ovládate ju pomocou 7-zónového displeja.

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 44 dB
 • Počet programov: 8
 • Počet súprav riadu: 10

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bosch SPV4XMX16E

 Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SPV4XMX16E. Na jeden umývací cyklus účinne umyje 10 obedových súprav. Bez problémov a maximálne efektívne umyje riad a to so 100% výsledkami

Programy a špeciálne funkcie

 • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Tichý 50°C, Predumytie
 • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, Extra sušenie, Intensive Zone, SpeedPerfect+
 • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care
 • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Dlhšie žiarivé poháre

Typ vody na umývanie veľmi vplýva na sklo a jemnú keramiku, kde môže vzniknuť korózia skla alebo iné. Prednosťou tejto umývačky Bosh je že disponuje technológiou na ochranu skla. Táto technológia ochrany neustále reguluje stupeň tvrdosti vody a tak zabepečí, že riad bude vždy umytý s odpovedajúcou starostlivosťou. 

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

Výkonný, úsporný a tichý motor

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku. Bezuhlíkový motor šetrí energiu, znižuje hluk a zabezpečuje plynulú a tichú prevádzku.

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Funkcia Intensive Zone

Umývačka je vybavená praktickou funkciou Intensive Zone, ktorý využijete pri viacerých programoch. Funkcia zaisťuje vyšší tlak pri ostrekovaní a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Postará sa tak o optimálne umytie veľmi znečisteného riadu ako napríklad hrnce, kde v hornom koši spoľahlivo umyje menej znečistený riad.

InfoLight

Vstavaná umývačka riadu Bosch disponuje veľmi praktickou funkciou- InfoLight. Ide o čevený svtelný bod, ktorý na ploche podá aktuálnu informáciu o tom, či prebieha stále umývací program alebo už skončil. 

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Šetrné umývanie 

Senzor naplnenia presne rozozná, koľko vody treba použiť pre dané množstvo riadu. Využíva snímač rýchlosti otáčania čerpadla a tak zistí váhu vloženého riadu. Pri väčšom množstve riadu, kedy je potrebné nechať riad odmočiť, je potrebné pridať viacej vody. Senzor tak optimálne využíva vodu, dokonca aj pri umývaní polovičnej alebo čiastočne plnej. Prínáša dokonalé výsledky a zároveň vám tak šetrí čas, peniaze aj životné prostredie. 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.


Inteligentná domácnosť pre jednoduchší život

Umývačku riadu možno pripojiť k vášmu smartfónu prostredníctvom bezdrôtového pripojenia Wifi, a vďaka tomu tak budete dostavať rôzne notifikácie o stave umývačky, pomôže vám lepšie hospodáriť s časom a iné. Poteší tiež možnosť ovládanie hlasom pomocou hlasového asistenta Amazon Alexa. Na to všetko je potrebné stiahnuť si aplikáciu Home Connet. Aktivujte si ju vo svojom mobile a užite si výhody, ktoré so sebou prináša. 

Výhody: 

 • Easy Start- odporučí správny program
 • Obľúbený program- jednoducho si uložíte váš obľúbený program spolu s prídavnou funkciou a neskôr ho spustíte stlačením jedného tlačidla v aplikácií Home Connect alebo na ovládacom panely
 • Počítadlo tabliet- sleduje vašu spotrebu a informuje vás o potrebe tabliet 
 • Notifikácie- dozviete sa momentálny stav programu a užitočné informácie 
 • Diaľková diagnostika- vyhľadá problém a dá vám presne pokyny

Flexibilný systém košov

Vnútorné vybavenie umývačky riadu pozostáva z: 

 • systém košov Vario
 • príborová zásuvka VarioDrawer
 • kolieska s nízkym trením v spodnom koši a v tretej úrovni ukladania
 • zarážka proti vykoľajeniu spodného koša
 • 3 výškovo nastaviteľné polohy horného koša pomocou systému Rackmatic
 • 2 rady sklopných tŕňov na taniere v spodnom koši
 • výklopný etažér na šálky v hornom koši

Pripojené súbory

Návod v slovenčine SPV4XMX16ESK (stiahnuť) [*.pdf, 4.01 MB] IL_SK_2072333 [*.pdf, 984.07 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 48 dB
Počet programov: 6
Počet súprav riadu: 10
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
iSmart: Áno
Model: plně vestavný
Dĺžka hadice: 1,65 m
Dĺžka odvodovej hadice: 2,05 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 44,8 cm
Výška: 81,5 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 34,36 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 48 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,75 m

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 204 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 10
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 9,5 L
Trieda účin.sušenia: A
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 84 kWh

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: SPV4XMX16E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore