Bosch SRS2HKI59E


Umývačka riadu, Energetická trieda E, Kapacita 9 súprav riadu, Spotreba energie: 70 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 46 dB, Spotreba vody 8,5 na umývací cyklus, Počet programov: 5, AquaStop funkcia: Áno, Automatické otváranie dverí: Nie, Výška: 84,5 cm, Šírka: 45 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 489,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

voľne stojaca umývačka riadu Bosch SRS2HKI59E, šírka 45 cm, energetická trieda E, umyje 9 súprav riadu, 5 umývacích programov, spotreba vody 8,5 l na cyklus, nerezové prevedenie s úpravou AntiFingerprint, funkcia Extra sušenie a SpeedPerfect Plus, technológia ActiveWater, funkcia odložený štart, AquaSenzor, umývacie rameno DuoPower, dávkovací asistent, motor EcoSilence Drive, program na umývanie umývačky Machine Care, prehľadný displej, hlučnosť pri umývaní 46 dB, rozmery (VxŠxH): 84,5 x 45 x 60 cm

Bosch SRS2HKI59E

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Bosch SRS2HKI59E. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 9 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu a to so 100% výsledkami. 

Programy a funkcie

  • 5 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C
  • 2 špeciálne funkcie: Extra sušenie, SpeedPerfectPlus
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

 

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 46 dB).

Dávkovací asistent

Dávkovací asistent je priehradka na umývacie prostriedky, ktorá je umiestnená na okraji horného koša –a tak je pri vkladaní riadu uchránená pred kvapkajúcimi zvyškami pokrmov.  Zároveň je zárukou, že čistiaca tableta spadne priamo do záchytnej misky. Prúd vody ju rozpustí a detergent je rovnomerne roznášaný do celého priestoru umývačky.

Automatické programy

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovanie sú nastavované presne podľa úrovne znečistenia. Týmto spôsobom sú zabezpečené najlepšie výsledky umývania a zároveň úspora vody a energie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SRS2HKI59E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami