Bosch SRV4XMX16E


Maximálna hlučnosť: 46 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 10, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 479,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

vstavaná umývačka riadu Bosch SRV4XMX16E, šírka 45 cm, energetická trieda F, kapacita pre 10 súprav riadu, 6 umývacích programov, spotreba vody na cyklus je 9,5 litra, funkcia: Extra sušenie, Intensive Zone, SpeedPerfect+, červené svetlo InfoLight premietané na podlahu, systém AquaStop, odložený štart, čistiaci program Machine Care, zvukový signál na konci programu, dávkovací asistent tabliet, horný kôš s ramenom DuoPower a systémom Rackmatic, príborová zásuvka VarioDrawer, motor EcoSilence Drive, hlučnosť 46 db, rozmery (VxŠxH): 81,5 x 44,8 x 55 cm

Bosch SRV4XMX16E

Vstavaná umývačka riadu Bosch SRV4XMX16E so šírkou 45 cm, na jeden umývací cyklus dokáže umyť 10 obedových súprav riadu, preto je vhodná aj do menších rodín či do priestorov, kde je menej miesta. Ponúka širokú škálu programov a praktických funkcií, ktoré využijete na každý deň. Získajte dokonale umyté riady, bez námahy a straty času. 

Programy a funkcie

  • 6 programov: Eco 50 °C, Auto 45-65 °C, Intenzívny 70 °C, Hodinový 65 °C, Tichý 50 °C, Obľúbený program: Predumytie
  • 3 špeciálne funkcie: Extra sušenie, Intensive Zone, SpeedPerfect+
  • Program starostlivosti o umývačku riadu: Machine Care

Extra sušenie 

Pri spustení umývacieho programu si môžete voliteľne zvoliť praktickú funkciu ExtraDry, ktorá usuší váš riad mimoriadne dôkladne. Stlačením jedného tlačidla sa aktivuje vyššia teplota a dlhší čas sušenia, a vďaka tomu bude váš riad spoľahlivo čistý a vysušený. 

Silence program 

Umývačka riadu disponuje praktickým tichým programom, ktorý zabezpečí najtichší chod umývačky. Aktiváciou programu sa automaticky zníži hlučnosť umývačky riadu na minimálnu možnú úroveň. To dosiahnete špeciálne navrhnutým programom Eco 50°C, zníženým tlakom ostrekovania a predlženou fázou umývania. 

InfoLight

Vstavaná umývačka riadu Bosch disponuje veľmi praktickou funkciou- InfoLight. Vďaka tejto funkcií vás umývačka informuje či prebieha stále umývací program alebo už skončil, a zobrazí červenú kontrolku na podlahe

AquaStop

Odteraz sa nemusíte obávať neželaných nehôd vo vašej kuchyni. Umývačka riadu Bosch disponuje spoľahlivým systémom AquaStop, ktorý účinne zabezpečuje a chráni domácnosť pred vytopením. Tak sa už nemusíte obávať nechať umývačku pracovať aj počas vašej neprítomnosti. Tento spoľahlivý systém sa postará o bezpečné a efektívne umývanie bez hrozby vzniku škôd spôsobených vodou. Celoživotná záruka Bosch.

ActiveWater

Lepšia účinnosť s menšou spotrebou vody a energie? To ponúka táto umývačka riadu od Bosh. Disponuje inovatívnou technológiou ActiveWater, ktorá maximalizuje účinnosť, vďaka čomu sa šetrí životné prostredie bez vplyvu na výsledky umývania. Cielená distribúcia vody, vylepšená filtračná technológia, rýchlejší ohrev a zvýšený výkon čerpadla zabezpečia lepšiu cirkuláciu vody a tým aj prvotriedne výsledky. 

 

IntensiveZone

Pri použití funkcie intensiveZone sa zvýši tlak v tryskách a tiež teplota vody a znečistený riad v dolnom koši sa účinne umyje. Program pre horný kôš ostáva nezmenený. Vďaka tomu môžete perfektne umyť znečistené hrnce a panvice v dolnom koši a v hornom koši bežný riad.

Účinný a tichý motor EcoSilence Drive

Umývačka riadu zaistí nielen efektívne a bezpečné umývanie, ale i nerušenú atmosféru bez nepríjemných zvukov. Je totiž vybavená kvalitným a unikátnym motorom EcoSilence Drive, ktorý je maximálne silný, odolný a účinný a popritom i veľmi tichý. Tento jedinečný motor zaistí vždy dokonalé výsledky bez hluku (hlučnosť: 46 dB).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 46 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 10
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch SRV4XMX16E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené