Bosch TDA70EASY Sensixx'x DA70 EasyComfort

Cena:
67,90 €

Pôvodná cena 89,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,36 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Naparovacia žehlička Bosch TDA70EASY zaručí kvalitné a bezpečné žehlenie. Žehlička má vysoko kvalitnú žehliacu plochu CeraniumGlissée s emailovými glazúrovanými parnými kanálikmi. Jej príkon je max. 2400 W. Konštantná para pri tejto žehličke je 45g/min. a parný ráz 200g/min. Nádržka na vodu s objemom 380 ml sa jednoducho dopĺňa. Samozrejmosťou je systém Anti-drip, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu vody. Žehlička je vhodná je pre každý jeden materiál. Funkcia i-Temp Advanced spoľahlivo generuje množstvo pary pri nastavenej teplote. Vy si tak môžete žehliť bez akýchkoľvek starostí, rýchlo a bezpečne.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 24 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Naparovacia žehlička Siemens TB60XTRM zaručí kvalitné a bezpečné žehlenie. Žehlička má vysoko kvalitnú žehliacu plochu titaniumGlissée Plus. Jej príkon je max. 3200 W. Konštantná para pri tejto žehličke je 50g/min., a parný ráz 220g/min. Nádržka na vodu s objemom 380 ml sa jednoducho dopĺňa. Samozrejmosťou je systém Anti-drip, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu vody. Tento model žehlí perfektne a pri žehlení sa vám nevytvárajú záhyby, preto je vaša bielizeň vyžehlená dokonale. Oceníte extra dlhý kábel s klipom a možnosťou navinutia.

Základné parametre

 • Príkon: 3200 W
 • Vertikálne naparovanie: Áno
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ergonomický dizajn

Naparovacia žehlička Bosch TDA70EASY zaujme aj svojim ergonomickým dizajnom, pre jednoduché ovládanie a žehlenie. Veľký a uzatvárací otvor QuickFilling umožňuje jednoduché plnenie vodou. Extra dlhý textilný kábel s dĺžkou 2,5 m ponúka možnosť navinutia a poskytuje dostatok slobody pri pohybe. Žehlička má prispôsobenú aj nerezovú špičku so špeciálnou drážkou, pre jednoduché žehlenie gombíkov.

Žehliaca plocha

Žehlička má vysoko kvalitnú žehliacu plochu CeraniumGlissée. Systém Advanced steam system ponúka vynikajúcu distribúciu pary a to vďaka novému tvaru a usporiadaniu parných kanálikov. Veľkou výhodou sú aj emailované glazúrované parné kanáliky s trojfázovým dizajnom, ktoré zabezpečujú optimálnu distribúciu pary ako aj skvelú kĺzavosť pri žehlení.

Para

Žehlička ponúka konštantnú paru 45 g /min, ktorá zabezpečí trvalo dokonalé žehlenie. Parný ráz 200 g/min. predstavuje mimoriadnu dávku pary, ktorá sa hodí na obzvlášť pokrčené malé partie látok. Vertikálna para je geniálnym riešením pre vyfukovanie pary vo zvislej polohe - môžete tak napr. prevetrať a vyhladiť oblečenie zavesené na ramienku.

i-Temp Advanced

Parná žehlička Bosch TDA70EASY hravo zvládne vyžehliť každý jeden materiál. i-Temp Advanced spoľahlivo generuje množstvo pary pri nastavenej teplote. Vy si môžete žehliť bez akýchkoľvek starostí, rýchlo a bezpečne. S týmto prístrojom budete mimoriadne spokojní.

Funkcia SensorSecure

SensorSecure zabezpečuje automatické vypnutie, vďaka senzoru, ktorý je umiestnený v držadle žehličky. Žehlička sa tak automatiky vypne pri nepoužívaní a znova sa začne zahrievať, keď ju opäť chytíte.

Ďalšie užitočné funkcie

Trojnásobná čistiaca funkcia 3AntiCalc zabezpečuje automatické čistenie a odvápňovanie žehličky. Žehlička je vybavená integrovaným systémom DripStop, ktorý reaguje na zmenu teploty a zabraňuje kvapkaniu vody zo žehliacej plochy. Ukazovateľ TempOK signalizuje počas fázy nahrievania alebo ochladzovania dosiahnutú požadovanú teplotu. Funkcia sprej zabezpečí praktickú pomoc pri žehlení a umožňuje rovnomerné zvlhčenie nepoddajných záhybov pomocou jedného stlačenia tlačidla.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Vertikálne naparovanie: Áno
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodného zásobníka: 380 ml

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 11,2 cm
Výška: 15,6 cm
Hĺbka: 31,1 cm
Hmotnosť: 1,8 Kg

Konektivita

Dĺžka kábla: 2,5 m

Ďalšie parametre

Cestovné: Nie
Samočistiaca: Áno

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Variabilný výstup pary: 45 g/min
Systém proti kvapkaniu: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Kropenie: Áno
Parný náraz: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ostatné

Kód produktu: TDA70EASY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore