Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Philips GC9640/60 PerfectCare Elite Philips GC9640/60 PerfectCare Elite

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Cashback až do 50 € na vybrané parné generátory Philips - po registrácii
45 dní záruka vrátenia peňazí - po registrácii

5 (1)

Systémová žehlička PHILIPS GC9640/60 má maximálny tlak pary až 7 barov. Jej prednosťou je technológia OptimalTemp, vďaka ktorej vyžehlíte rôzne druhy tkanín bez potreby manuálneho nastavenia teploty. Pomocou vysoko výkonnej pary a kvalitnej žehliacej plochy bude žehlenie efektívnejšie. Do jej nádržky s objemom 1,8 litra môžete používať i vodu z vodovodného kohútika. K bezpečnosti pri žehlení prispieva funkcia automatického vypnutia, ako i zvukový signál pri potrebe čistenia. O vysokej kvalite úrovne žehliaceho systému Philips svedčí aj zlatý certifikát spoločnosti Woolmark.

Základné parametre

 • Príkon: 2400 W
 • Kontinuálna para: 140 g/min
 • Automatické vypnutie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Ohromný výkon

S maximálnym príkonom 2400 wattov je manipulácia s touto parnou stanicou Bosch TDS8080 mimoriadne pohodlná. S tlakom pary až 7,5 barov zdvojnásobí rýchlosť žehlenia. Zaručuje dokonale vyžehlené oblečenie všetkých materiálov. Či už detského textilu, vašich košieľ alebo posteľných obliečok.

Odnímateľný zásobník na vodu

Už nemusíte dopĺňať vodu do žehličky tak často. Unikátna žehlička Bosch disponuje veľkým zásobníkom na vodu s objemom 1,8 l. Navyše sa zásobník jednoducho odníma, takže dopĺňanie vody bude mimoriadne pohodlné a rýchle.

Para a jej funkcie

Žehlička ponúka konštantnú paru 120 g /min, ktorá zabezpečí trvalo dokonalé žehlenie. Eco" - nastavenie pary: úspora energie až 25% a úspora vody 35% v porovnaní s nastavením pary na "max". Mimoriadnu dávku pary pomocou 3 intenzívnych parných rázov zvýšená až na 550 g, ktorá sa hodí na obzvlášť pokrčené malé partie látok. Vertikálna para je geniálnym riešením pre vyfukovanie pary vo zvislej polohe - môžete tak napr. prevetrať a vyhladiť oblečenie zavesené na ramienku.

Špeciálny program

S programom HygienicSteam účinne zlikvidujete až 99,9 % baktérií v textílii. Ide o pokročilú technológiu, ktorú ocenia nielen mamičky s deťmi, ale aj alergici. Efektívne sa tak zbavíte všetkých škodcov, ktorý by Vám mohli znepríjemňovať život. Individuálne žehliace programy sa prispôsobia konkrétnym povrchom a zaručia perfektné výsledky v podobe dokonalého vyžehlenia.

i-Temp Advanced

Parná stanica hravo zvládne vyžehliť každý jeden materiál. i-Temp Advanced spoľahlivo generuje množstvo pary pri nastavenej teplote. Vy si môžete žehliť bez akýchkoľvek starostí, rýchlo a bezpečne. S týmto prístrojom budete mimoriadne spokojní. 

Calc'n Clean Perfect

Parná stanica Bosch TDS8080 bude žehliť o to dlhšie. Vysoko účinný systém čistenia Calc'n Clean Perfect rozpúšťa častice vápnika a nečistôt vo vnútri žehličky a vyplavuje ich. Častice vodného kameňa sa zozbierajú v zberači na vodný kameň umiestnenom vo vnútri parnej stanice. Výsledkom je stabilný vysoký výkon a dlhšia životnosť parnej stanice. Navyše funkcia Calc´n Clean Timer Vás včas upozorní kedy je potrebné prístroj vyčistiť.

Bezpečnosť „secure“

Žehlička je vybavená mnohými bezpečnostnými prvkami, ktoré chránia vás i zariadenie. Ak by ste prístroj zabudli vypnúť, nemusíte mať obavy. Žehlička si poradí aj sama. Pri dlhodobej nečinnosti sa automaticky vypne, a to v dvoch rôznych polohách v týchto časových intervaloch: vodorovne 30 sekúnd, a zvisle 8 minút.  

Lock systém

Oceníte zafixovanie žehličky na parnú stanicu pre zvýšenie bezpečnosti počas prepravy a skladovania. Nayvyše parný systém oceníte aj vďaka automatickému systému navíjania kábla - uloženie kábla vo vnútri parnej stanice, žiadne manuálne navíjanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Príkon: 2400 W
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Objem vodného zásobníka: 1800 ml
Max.prevádzkový tlak: 7,5 bar

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 24 cm
Výška: 30 cm
Hĺbka: 43 cm
Hmotnosť: 4,9 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,8 m

Energetické údaje

Príkon: 2400 W

Funkcie

Odvápňovací systém: Áno
Vertikálne naparovanie: Áno
Parný náraz: 550 g/min
Kontinuálna para: 120 g/min
Automatické vypnutie: Áno
Automat.nastavenie teploty: Áno
Rukoväť so zámkom: Áno

Dizajn

Mat.žehl.plochy: keramika

Ďalšie parametre

Samočistiaca: Áno
Odnímateľná nádoba na vodu: Áno

Ostatné

Kód produktu: TDS8080

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore