Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

 

Úspora energií

Bosch WAT24360BY je šikovná a zároveň inteligentná práčka, ktorá je pre obrovskú úsporu energie zaradená do špeciálnej triedy účinnosti A+++ -30 %. Percento vyjadruje, že práčka pracuje ešte o 30 % úspornejšie ako práčky zaradené do bežnej triedy účinnosti A+++. Okrem zníženej spotreby elektrickej energie na minimum disponuje ešte systémom ActiveWater na úspornú distribúciu vody a zároveň pôsobí aj ako ochrana proti škodám spôsobených vodou. Ďalej je vybavená prietokovým senzorom, ktorý sleduje optimálnu spotrebu vody v celom systéme práčky.

EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

VarioPerfect: ušetrí až 65% času alebo 50% energie

Ušetrite až 65% času alebo 50% energie. So systémom VarioPerfect môžete nastaviť väčšinu programov tak, aby prebehli rýchlejšie alebo efektívnejšie s pomocou funkcií SpeedPerfect a EcoPerfect. Tým skrátite čas až o 65% alebo spotrebu energie až o 50%.

Program AlergiePlus: špeciálne vyvinutý pre potreby alergikov

Program je ideálne najmä pre ľudí s citlivou a podráždenou pokožkou. Špeciálne navrhnutý prací cyklus, dlhšia fáza ohrevu a doplňujúce plákanie znižujú maximálnym spôsobom množstvo alergénov.

Program vlna/ručné pranie

Ušetrite si ručné pranie. Obvzlášť šetrný program vlna / ručné pranie beží iba rýchlosťou 27 otáčok za minútu (bežne: 50 otáčok / min.) A využíva len Mirna pohyby pracieho bubna s vhodnými prestávkami. A aby si vlnená bielizeň uchovalo svoj pekný tvar, nasleduje na konci programu šetrné odstreďovanie.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne. Či už zabudnete ponožku alebo tričko - s funkciou Reload teraz môžete pozastaviť už spustený prací cyklus a otvoriť dvere práčky, aby ste mohli pridať akékoľvek zabudnuté bielizeň do bubna.

Nízka hlučnosť a minimum vibrácií

Môžete prať aj pokiaľ vaše dieťa spí. Kruhovitá štruktúra bočných panelov Anti vibration dizajn zaisťuje väčšiu stabilitu a znižuje vibrácie spôsobené otáčaním bubna. Okrem toho dodatočná izolácia tiež snžuje hluk, takže práčka je veľmi tichá aj pri odstreďovaní.

Ovládanie práčky

Práčka disponuje bubnom o veľkosti 63 l s priemerom predného plniaceho otvoru 32 cm pre možnú hmotnosť naloženej bielizne až do 8 kg. Ovládanie je plne elektronické pre všetky štandardné aj špeciálne programy. Je vybavená otočným voličom a tlačidlami: štart / pauza s re – load funkciou, ktorá vám umožňuje aj počas začatého prania doplniť zabudnutú bielizeň, jednoduché žehlenie a redukcia počtu otáčok / stop plákania. Spotrebič je vybavený novým inovatívnym zámkom a tiež detskou poistkou proti otvoreniu dvierok.

Ovládanie práčky - BOSCH WAT24360BY

Programy prania

Práčka má zabudované klasické a špeciálne pracie programy. Z klasický pracích programov môžete vzhľadom k vašej bielizni použiť balvnu na 60°C + funkcia ecoPerfect a takisto bavlnu 40°C + funkcia ecoPerfect. Trvanie klasických programov bavlna 60 °C a 40 °C je 210 min pri plnej aj polovičnej náplni. Špeciálne pracie programy sú extra plákanie / škrobenie, košele / blúzky, Sportswear, rýchly / mix, odčerpanie / odstreďovanie, alergiaPlus, super 15´/ 30´, vlna, jemné / hodváb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 59 cm
Maximálna hlučnosť: 50 dB
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Počet programov: 15
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch

Funkcie

Zostatková vlhkosť: 53 %
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 15
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 225 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka balenia: 640 mm
Hĺbka balenia: 670 mm
Výška balenia: 870 mm
Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 59 cm
Hmotnosť: 75 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 50 dB
Hluk pri odstreďovaní: 74 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 30%
Trieda účin.odstreď.: B
Celková spotreba: 0,74 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9900 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: WAT24360BY

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore