Bosch WAU24U61BY práčka plnená spredu

Zobraziť


Práčka plnená spredu, Energetická trieda C, Kapacita 9 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 66 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom: Nie, Odložený štart: Áno, Detská poistka: Áno, AquaStop funkcia: Nie, Maximálna hĺbka: 59 cm. Viac info


Cena 459,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 45,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená práčka Bosch WAU24U61BY v bielej farbe a s hĺbkou 59 cm. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne s maximálnymi otáčkami pri odstreďovaní 1200 ot./min. Motor EcoSilence Drive zabezpečuje tichú prevádzku pri praní 48 dB a pri odstreďovaní 72 dB. Na výber ponúka až 14 pracích programov, ktoré si je možné jednoducho navoliť pomocou otočného voliča. LED displej následne zobrazí všetky potrebné informácie. ActiveWater Plus presne nastavuje spotrebu vody vďaka automatickej detekcii náplne prania. Funkcia Reload vám umožní pridať bielizeň aj počas prania. Určite oceníte aj funkciu ako je odložený štart, detský zámok aj SpeedPerfect.

Bosch WAU24U61BY

Spredu plnená práčka Bosch WAU24U61BY sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený na 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min pri hlasitosti 72 dB. Pri praní je dosahovaná hlučnosť 48 dB. V menu si viete vybrať zo 14 programov:

  • štandardné programy: bavlna, ľahko udržiavateľné, jemné/hodváb, vlna/ručné pranie
  • špeciálne programy: odčerpanie/odstreďovanie, rýchly/mix, plákanie

ActiveWater: účinné hospodárenie s vodou

Technológia ActiveWater Plus poskytuje dokonalé výsledky a súčasne používa len nevyhnutné množstvo vody. Vstavané senzory upravujú spotrebu vody podľa typu tkaniny a množstva bielizne. Súčasne patentovaný bubon a systémy plnenia vodou umožňujú rýchlejší namáčanie. Každá kvapka vody je tak efektívne využitá. S práčkami Bosch vodou plytvať nebudete.

SpeedPerfect

Práčka disponuje funkciou SpeedPerfect, ktorá šetrí váš čas. Väčšinu programov môžete nastaviť tak, aby prebehli rýchlejšie alebo úspornejšie. Pri praní s ňou môžete ušetriť až 65% času. Pri kombinácii programu Mix spolu s funkciou SpeedPerfect vyperiete 4 kg bielizne za cca 41 minút. Šetríte tak svoj čas, prírodu i vašu peňaženku. 

Motor EcoSilence Drive

Tento model je vybavený výkonným a kvalitným motorom, vďaka ktorému je prevádzka spotrebiča efektívna a zároveň veľmi tichá. Motor sa vyznačuje dlhou životnosťou a tak vám bude slúžiť dlhý čas. Vďaka tichej prevádzke je možné prať aj večer prípadne poobede keď deti spia a nikoho nebudete rušiť.

Možnosť doplnenia bielizne v priebehu prania

Zabudli ste pridať do práčky svoje obľúbené oblečenie? Vďaka funkcii Reload zastavíte bežiaci cyklus, otvorte dvierka práčky a pridajte chýbajúcu bielizeň. Potom pokračujete s praním. Podľa zvoleného programu je funkcia Reload dostupná aj počas 89% trvania pracieho cyklu. Inteligentné riešenie pre zabudnuté kusy bielizne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 59 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Bosch WAU24U61BY práčka plnená spredu

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Katarína

6. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dlhoročne dobre skúsenosti s touto značkou
  • Chýba teplota prania na 50 st. Celzia

Predchádzajúca práčka tejto značky mi slúžila 13 rokov.